Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Къщичка...

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 10:13 pm

Дея отвори вратата и се усмихна. Толкова се радваше, че има някой, който да и помогне.
-Е, това е уреда за мъчение - момичето посочи масата с листите и химикалите - Настанявай се!
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 10:14 pm

-Изглежда супер!-ухили се Манчо и седна на стола.Грабна един химикал и се замисли.След малко попита:За определени хора ли ще ги правим или..?
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 10:16 pm

- Ами дай още едно предложение за универсална, а пък всяка идея може да се вмъкне в персоналните Wink
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 10:23 pm

-Ъъ..добре.-кимна той и се захвана да пише.След малко беше готов и подаде на Дея листа без да каже нищо,само леко се ухили.
"Здравей!Не знам от кого се чете това,но несъмнено трябва да е някой супер човечец.Не че нещо ти се мазним,но от сплотения екип на https://new-life-style.bulgarianforum.net много искаме точно ТИ да се присъединиш към нас,за да станем освен обединен и сплотен ,едновременно и организиран голям екип,да работим като отбор и не на последно място да се забавляваме до дупка.Ако искаш да намериш хиляди хора с твоите интереси и да започнеш да се забавляваш с тях,да се насладиш на живота,опознавайки всичките му страни,ела ,присъедини се към нашия отбор.Лесно е,само кликни на браузъра си и напиши https://new-life-style.bulgarianforum.net . Скоро ще видиш,че това ще е най-хубавото нещо,която си правил/а..
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 10:42 pm

- Йее, това е много добро! Страшно благодаря! Къщичка... - Page 2 796624 - Лицето на Дея грейна в усмивка - Стига толкова за днес, ще ти покажа другите, които написах утре ако искаш... - Момичето се отпусна на дивана. Беше много доволно.
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 10:44 pm

Манчо кимна.
-Добрее..до утре!-засмя се той и отвори вратата и си тръгна. tongue
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 7:27 am

Дея се събуди сутринта, като все още беше на дивана, изпънала краката си на масата. А там още стояха разпиляните лиистове. Момичето се усмихна, все една химикалка и се зае да завърши работата си.
След почти час момичето най-накрая бе готово, но нямаше да изпраща нищо без да чуе мнението на Йонито. А и трябваха идеи кого още да поканят...
Дея изхвърли всички и остави само един на масата. На него бяха готовите предложения.


1.Галадриел Здравей! Честито - получаваш още една банална покана за регистриране в нечй форум. Само че тази не я получава всеки. Още от самото начало ми правеше впечатление - беше най-дейната от Рейвънклоу и много ми допадна хD Точно такива хора искам да се съберат във форумчето... То не е изцяло завършено, но в него се забавляваме чудесно. Присъедини се към нас - няма какво да загубиш, само можеш да си спечелиш нови приятели и незабравими емоции. Къщичка... - Page 2 Jclink1

2. Мариса Здравей! Наскоро си мислех за теб, препрочитах темите в найсборда...Осъзнавам, че страшно ми липсваш...Е, имаме си скайповете, но не е същото. Когато сме в РП форум все едно наиситна сме заедно. Толкова хубави моменти прекарах с теб, но усещам, че все повече се отдалячаваме една от друга и накрая ще те загубя като приятел. А не искам, ти си невероятен човек...Оттук нататък ще звучи като жалка реклама на моя форум и сякаш съм сложила първите трогателни думи, само за да ти привлека вниманието, но наистина не е така. И не ми пука дали ще се регнеш или не, само искам да продължим да пишем някъде заедно. Ако имаш други предложения - давай, моето е това засега - https://new-life-style.bulgarianforum.net

3.Биби Здравей! Честито - получаваш още една банална покана за регистриране в нечй форум. Само че тази не я получава всеки. Още от самото начало ми правеше впечатление - беше много дейна, готина и много ми допадна. А и отдели толкова време на моите драми относно това дали да напусна хD Точно такива мили и отговорни хора искам да се съберат във форумчето... То не е изцяло завършено, но в него се забавляваме чудесно. Присъедини се към нас - няма какво да загубиш, само можеш да си спечелиш нови приятели и незабравимиемоции. Къщичка... - Page 2 Jclink1
П.П: Знам, че сигурно си заета около този форум и се чувствам нахална да те моля да се регистрираш. Не ми се извинявай ако не можеш/не искаш Wink

4.Колежката ми хD Здравей! Честито - получаваш още една банална покана за регистриране в нечй форум. Само че тази не я получава всеки. Още от самото начало ми правеше впечатление – беше много мила, помогна ми за бутика... Точно такива хора искам да се съберат във форумчето... То не е изцяло завършено, но в него се забавляваме чудесно. Присъедини се към нас - няма какво да загубиш, само можеш да си спечелиш нови приятели и незабравими емоции. Къщичка... - Page 2 Jclink1

5.Джейн Здравей! Честито - получаваш още една банална покана за регистриране в нечй форум. Само че тази не я получава всеки. Още от самото начало ми правеше впечатление – беше мила, организираше всичко, забавляваше се невероятно в РП форуми хD Точно такива хора искам да се съберат във форумчето... То не е изцяло завършено, но в него се забавляваме чудесно. Присъедини се към нас - няма какво да загубиш, само можеш да си спечелиш нови приятели и незабравими емоции. Нека отново преживеем заедно едно РП приключение Къщичка... - Page 2 Jclink1

6. Лили-Луна Блек Здравей! Честито - получаваш още една банална покана за регистриране в нечй форум. Само че тази не я получава всеки. Още от самото начало ми правеше впечатление – първо беше най-дейната от Рейвънклоу и много ми допадна хD После видях колко добре се справяш с поддържането на твоя форум... Точно такива хора искам да се съберат във форумчето... То не е изцяло завършено, но в него се забавляваме чудесно. Присъедини се към нас - няма какво да загубиш, само можеш да си спечелиш нови приятели и незабравими емоции. Къщичка... - Page 2 Jclink1

7. Хейли Здравей! Честито - получаваш още една банална покана за регистриране в нечй форум. Само че тази не я получава всеки. Още от самото начало ми правеше впечатление с героя си, после видях, че си много мила и умееш да се забавляваш по РП форуми. Но така се случи, че не можех да те опозная добре. Нека опитаме пак? Това е моят форум. Къщичка... - Page 2 Jclink1 Има хора, които познаваш, има и такива, за които съм 99% сигурна, че ще си допаднете.

Обща покана (която ще постваме по различни форуми, където сме регнати) - Търсиш форум, където да водиш смислена дискусия? Търсиш място, където да се забавляваш? Мисля, че си на прав път, чети нанатък! ----> Ако искаш да намериш хиляди хора с твоите интереси и да започнеш да се забавляваш с тях,да се насладиш на живота,опознавайки всичките му страни,ела ,присъедини се към нашия отбор.Лесно е,само кликни на браузъра си и напиши https://new-life-style.bulgarianforum.net . Скоро ще видиш,че това ще е най-хубавото нещо,която си правил/а..
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 9:49 am

Aни носеше тежките си куфари.Стигна до къщичката на Дея.Звънна един път и зачака.
След малко Дея й отвори.Двете се прегърнаха.
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 9:54 am

- Толкова се радвам, че дойдее Dance Ще си прекараме супер. - Дея взе куфарите на Ани и ги остави в една от стаите. - Е, тук ще бъде твоята спалня:
Къщичка... - Page 2 Proxy15413865vbig
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 9:56 am

-УУУУУУАУУУУУУУУУУУ!-извика Ани.Сигурно и на Плутон са я чули.-Стаята е НЕВЕРОЯТНА!Знаеш какво ми харесва!-усмихна се Ани и прегърна Дея.Анито остави куфарите си и подреди дрехите си в гардероба.
-Все още не съм намерила къща и ти благодаря,че е приюти!
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 9:58 am

Разбира се, мила - усмихна се Дея изключително щастлива, че приятелката и е харесала новата си стая. Къщичка... - Page 2 66243
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 10:04 am

Ани чу къркоренето на стомаха си.
-Мисля,че съм гладна.-каза Ани и се засмя.-Не съм закусвала днес,колкото и да е странно.
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 4:23 pm

Дея се поразвъртя в кухнята и след няколко минути подреди масата:

Къщичка... - Page 2 CiderdeКъщичка... - Page 2 Clx1107thk001de1

П.П: Не обръщайте внимание с колко часа закъснение е поста хD
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 4:26 pm

Ани слезе на долния етаж и видя невероятно вкусна храна.Без нищо да казва седна бързо на масата и за минути омете всичко.Дея я гледаше странно.
-Ъм,бях малко...гладна.-засмя се Ани. Къщичка... - Page 2 977616
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 4:54 pm

- Спокойно, аз също - усмихна се Дея и взе едно парче от пицата, която ухаеше толкова вкусно... Къщичка... - Page 2 280560
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 5:28 pm

Ани заогледа наоколо.След малко видя котето на Дея.
-Дея,имаш много сладко котенце!-усмихна се Анито и погали котето по меката козинка.
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 5:36 pm

- Дам... Казва се Ани Very Happy Какво щастие - имам си 2 сладки Анита вкъщи.
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 5:39 pm

-Сладкото Ани е едно тука-котето.Другото е красиво Cool.-каза наперено Ани и се засмя
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 6:27 pm

- Как ще е красиво, ти чуваш ли се какво говориш?! Къщичка... - Page 2 445315 Другото Ани е прекрасно tongue
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 6:29 pm

Ани се засмя.
-Ох...не мога да спра да мисля за него...Ще припадна...-каза Анито и започна да играе пиеси.Хвана се за главата и падна на земята.-Той е просто...Нямам думи.И лятото ще съм с него!Това ако не е късмет!И ще съм с него на рождения си ден!Прекарваме толкова време заедно,а той не ме харесва Crying .Харесва само онази...Ия.-възмути се Ани
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 6:36 pm

- Милата... - Дея прегърна Анито - Само да ти кажа, че ти си абсолютно отчаяна. Но пък е интересно за наблюдаване Very Happy
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 6:39 pm

-Чак сега ли го разбираш?В училище ме намразиха,защото говоря само за това и на всички мрънкам,как не ме харесва.Но аз не мрънкам!Това са моите чувства!-започна да се съпротивлява Ани.След това извади една снимка,където са двамата миналото лято.Прегърна я.-Дея,няма да повярваш!Четох в интернет,че на зодията Дева(като мен)им отиват Скорпион и Стрелец!А той е стрелец!-започна да подскача от щастие Анито.
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 6:41 pm

- Нее, ти наистина си ми луда *гуш* Само ако можеш да ми кажеш къде има тапи за уши ще те трая и цял ден така хD
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 6:44 pm

Ани сръга Дея в ребрата.
-Дея,аз наистина не знам какво да правя.Толкова го обичам...-започна да си мечтае Ани.
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 6:47 pm

- Просто се забавлявай и се наслади на всеки момент, който имаш с него - Дея нямаше какво повече да каже, затова си сложи слушалките и увеличи музиката до дупка.
Back to top Go down
Sponsored content





Къщичка... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщичка...   Къщичка... - Page 2 Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Къщичка...
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _РП СвЯт_ :: _Градът_ :: Living Street-
Jump to: