Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 What would you do if your reason for being don`t want you anymore..

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Edward[love]Bella
Admin
Edward[love]Bella


Posts : 189
Join date : 2008-09-27

What would you do if your reason for being don`t want you anymore.. Empty
PostSubject: What would you do if your reason for being don`t want you anymore..   What would you do if your reason for being don`t want you anymore.. Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 10:16 pm

What would you do if your reason for being don`t want you anymore.. - Ами то е ясно де.. Crying Crying Crying тааа?
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

What would you do if your reason for being don`t want you anymore.. Empty
PostSubject: Re: What would you do if your reason for being don`t want you anymore..   What would you do if your reason for being don`t want you anymore.. Icon_minitime1Mon Mar 30, 2009 10:31 pm

Ей, крадец! tongue
Ами, честно ли? - Бих се гръмнала ... Не мога да си представя живота без Него .... Може би ще се затворя в себе си за мнооооого дълго време ... но не мисля, че ще успея да намеря собствен Джейкъб ... Ако на някоя моя приятелка се случи същото .. не бих си позволила да я съветвам да продължи живота си по същия начин, преди да се появи Той ... Защото това е просто НЕВЪЗМОЖНО! ... но сега се замислям за варианта, който най-много ми приляга .. Аз не съм човек, който лесно се примирява с положение, което не ми харесва, така че бих се борила със зъби и нокти, за да си Го върна обратно!!
Back to top Go down
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

What would you do if your reason for being don`t want you anymore.. Empty
PostSubject: Re: What would you do if your reason for being don`t want you anymore..   What would you do if your reason for being don`t want you anymore.. Icon_minitime1Sun May 10, 2009 12:44 pm

Това горното, Dark Angel, е много, ама много лоша тактика.
Казвам ти го, защото през ден ми се случва да утешавам разбити сърца. Very Happy
Както и да е, един съвет от мен. Първо, за мен няма такъв вариант причинта на съществуването ми да не ме иска, защото няма как аз да не искам себе си.
Аз живея за себе си, може страшно много са обичам един човек, но да живея за него, това е проява на слабост и безхарактерност.
Ако не ме иска, бих казала майната му. Все пак животът ми няма да свърши, само защото един олигофрен не е разбрал какво точно иска от живота си или какви са му целите.
Да, един два дни ще ми е кофти, но после ще се изправя и ще продължа напред. Завиждам си, че имам страхотни приятелки, които един ден, когато бях много разстроена и ядосана именно по тази причина, най - нахално се самопоканиха у нас, заедно с гигантска купа шоколадов сладолед и филм на ужасите.
Не, нищо не бих направила. По - скоро бих го съжалила, както и себе си, че съм си изгубила времето с него. Smile
Back to top Go down
Sponsored content





What would you do if your reason for being don`t want you anymore.. Empty
PostSubject: Re: What would you do if your reason for being don`t want you anymore..   What would you do if your reason for being don`t want you anymore.. Icon_minitime1

Back to top Go down
 
What would you do if your reason for being don`t want you anymore..
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _СъЩиНаТа_ :: Фитнес за мозъка-
Jump to: