Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ..::Eclipse::..

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

..::Eclipse::.. Empty
PostSubject: ..::Eclipse::..   ..::Eclipse::.. Icon_minitime1Mon Mar 30, 2009 10:51 pm

Мнения, критики, предложения --->> Wink
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

..::Eclipse::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Eclipse::..   ..::Eclipse::.. Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 11:25 pm

О..емии..значи,аз съм горе долу луд,защото..в момент мега ми се спи,обаче ми се чете Еклипс адски многоо и седя,часа е 00:21...И съм тъкмо до момента където тя отчаяно го моли да.. Very Happy ... Мисля,че книгата е супер! Станаха доста готини неща,като най-яко е дори краткото приятелство м/у вампири и върколаци.Джейкъб и Едуард.Звучи някак много..ненормално и мега яко.И като добавим Бела се получава триъгълника xD...Някак Джейкъб..този,който смята Бела за нещо повече от приятелка...и с неговите груби прегръдки и целувки xD.И Едуард ,който се държи с Бела сякаш е най-скъпата чуплиша чаша,чиния и т.н. на света,а ако я счупи ще трябва да направи същото и със себе си,като се има напредвид,че той е най-твърдото и нечупливо стъкло на света.Точно заради тези няколко неща ,Go Team Edward!!Знам,че се отплеснах - сори..абе според мен книгата е супер и завладявавща Smile .
Back to top Go down
Beautiful*Dirty*Rich

Beautiful*Dirty*Rich


Posts : 112
Join date : 2009-04-08
Age : 27
Location : Konoha

..::Eclipse::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Eclipse::..   ..::Eclipse::.. Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 4:46 pm

Е, ТОВА Е СЛЕДВАЩОТО В СПИСЪКА за покоряване, така че, ще коментирам скоро... Wink
Back to top Go down
http://www.vbox7.com/play:8a435047
Sponsored content





..::Eclipse::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Eclipse::..   ..::Eclipse::.. Icon_minitime1

Back to top Go down
 
..::Eclipse::..
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _НеСвОбОдНа зОнА ХD_ :: Литература-
Jump to: