Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ..::Breaking Dаwn::..

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

..::Breaking Dаwn::.. Empty
PostSubject: ..::Breaking Dаwn::..   ..::Breaking Dаwn::.. Icon_minitime1Mon Mar 30, 2009 10:52 pm

И на края, но не на последно място - Breaking Dаwn! Crying Wink
Back to top Go down
Edward[love]Bella
Admin
Edward[love]Bella


Posts : 189
Join date : 2008-09-27

..::Breaking Dаwn::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Breaking Dаwn::..   ..::Breaking Dаwn::.. Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 9:09 am

Какво да ви кажа.. За да не пиша и в 5те теми ще пиша тук.. Значи тези книжки буквално ме завладяха.. Никога не съм чела нещо подобно и предполагам че никога няма да прочета.. Сигурно съм като параночка, пристрастена и какво ли още не, но като се замисля е точно така.. Сякаш целият ми живот е една книга..
- Относно Breaking Dawn .. Наистина е страхотна, това че двамата се обичат и въпреки дето им (Ренесме, получовек-полувампир) и това че то щеше да я убие, въпреки Волтури които искаха да ги убият заради Ренесме.. Въпреки всичко те остават заедно, това ги кара сякаш да се насладят на миговете, дори и да са последни.. Crying Crying Crying


Last edited by Edward[love]Bella on Fri Apr 24, 2009 8:03 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

..::Breaking Dаwn::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Breaking Dаwn::..   ..::Breaking Dаwn::.. Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 4:58 pm

Ами върховни книги, макар и да ми липсваха битките... така и така един даже не умря ( от главните герои) а според мен трябваше, малко драма никога не е излишна, нали знаете ..::Breaking Dаwn::.. 944715
Но, общо взето, манията ми покрай книгите премина вече, но абсолютно не успях да се спра докато не ги изчетох от корица до корица, особено първата и втората част.

П.П: Само да отбележа, прави ми впечатление, че сте написали Breaking Down, в заглавието на темата, трябва да е "dawn" - като зора Smile
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

..::Breaking Dаwn::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Breaking Dаwn::..   ..::Breaking Dаwn::.. Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 7:27 pm

Ей, Верче...неграмотното ми то. Пък и аз не съм писала тука и въобще не съм забелязала. Не те ли е срам, бе мила?! Very Happy Нвм, оправих го...
Та за книгата - какво да кажа...тази поредица просто...не, не намирам думи да израза това, тя преобърна живота ми...
Back to top Go down
Smile

Smile


Posts : 83
Join date : 2009-04-01
Age : 29
Location : Somewhere over the rainbow...

..::Breaking Dаwn::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Breaking Dаwn::..   ..::Breaking Dаwn::.. Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 8:17 pm

Тази книга най - ме завладя от цялата поредица, смисъл те всичките са страхотни... :0 На 3 март вечерта пуснаха последните глави и аз стоях до три часа през ноща само и само да я прочета, дъвчех дъвки, пих вода, само и само да не заспя... Просто книга е някак супер завладяваща. Много ми харесва найстина ... Smile Просто са страхотни всичките книги, но найстина манията нещо избелява. Книгата емного хубава, макар, че е едно тъпна, обаче като са замисля ХП се задържа доста по - дълго и все още е любима книга на милиони, а Здрач започва да се изтърква, незнам аз така мисля, но за мен винаги ще си остане любима книга Smile
Back to top Go down
Sponsored content





..::Breaking Dаwn::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Breaking Dаwn::..   ..::Breaking Dаwn::.. Icon_minitime1

Back to top Go down
 
..::Breaking Dаwn::..
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _НеСвОбОдНа зОнА ХD_ :: Литература-
Jump to: