Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Хари Потър хD

Go down 
+2
Under My Skin ^^
SunFlower_
6 posters
AuthorMessage
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Хари Потър хD Empty
PostSubject: Хари Потър хD   Хари Потър хD Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 10:56 am

Естествено, няма как да минем без нашия любимец Хари Потър хD Harrypotteremoticon Айде кажете какво мислите за брутално мега известният бестселър "Хари Потър".
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Хари Потър хD Empty
PostSubject: Re: Хари Потър хD   Хари Потър хD Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 1:56 pm

Няма думи,които да опишат тези книги.Това е най-невероятното нещо,което някога съм чела,слушала и гледала.Просто не мога да опиша с думи това,което чувствам,и което мисля за Хари Потър.Когато четеш се впускаш в едно невероятно и неописуемо преживяване.За самите герои...те са перфектни.Нямам предвид,че нямат никакви недостатъци,ами са перфекти такива,каквито Роулинг ги е описала.Например Драко Малфой,той винаги е зъл,аругантен,заядлив,но в същото време е много интересен и готин герой.Нямало е момент,в който например той да е добър,мил или разтревожен за някого.Това е от нещата,които правя книгата много хубава(не само по история)-героите са винаги такива,каквито Роулинг ги е описала в началото.Просто това е най-невероятното нещо,което съм чела.Според мен бие всякакви истории и други фентъзи книги.
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Хари Потър хD Empty
PostSubject: Re: Хари Потър хD   Хари Потър хD Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 2:14 pm

Мм...напълно осъзнавам, че това си е детско фентъзи и е доста...идеализирано. Храи е абсолютно съвършен, няма и едно качество, което да дразни у него. Рон е изключително забавен, Хърмаяни е разумната. Дъмбълдор е всеобщ любимец. Доби е предан до смъртта си, във Волдемор не се прокрадва и частица доброта до края. Лошите са лоши, добрите са добри. Черното си е черно, бялото - бяло. Обаче в истинския живот нещата не са точно такива... И въпреки това тази книга още може да ме завладее blush Все пак на Роулинг дължа страстта си по книгите - именно заради Хари Потър заобичах четенето!
Back to top Go down
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Хари Потър хD Empty
PostSubject: Re: Хари Потър хD   Хари Потър хD Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 2:16 pm

Глупости. Хари дразни. Хърмаяни е умна, но какво от това? Не е единствена. И т.н., и т.н.

Вярно, че поредицата е наивна, но е добре написана и увлекателна. С нея отраснах и ми е скъп спомен.

Макар че седмата книга е боклук. (:
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Хари Потър хD Empty
PostSubject: Re: Хари Потър хD   Хари Потър хD Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 2:28 pm

Дам , тези книги са невероятно хубави и те са първите книги , които ме завладяха така ! Само , Дея, според мен няма такова нещо у книгите , че да не те дразни Хари , в смисъл, Роулниг не го е направила перфектен и той не е . А това , че в живота стоят нещата по различен начин , всъщност...какво като стоят по различен начин Very Happy . Абе казвам , че това е книга в която има вълшебство , нормално е да е различна от реалния живот плюс това , тя разглежда само магьосническия живот отблизо , ако имаше и за живота на мъгълите , то тогава сигурно щеше да има много близости до реалността! Wink
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Хари Потър хD Empty
PostSubject: Re: Хари Потър хD   Хари Потър хD Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 4:35 pm

Дея,въобще не съм съгласна с теб.Както казах в първото си мнение,в Хари Потър всеки герой си има достатъци и недостатъци.Въобще не е вярно това,че Хари е перфектен.
Back to top Go down
Beautiful*Dirty*Rich

Beautiful*Dirty*Rich


Posts : 112
Join date : 2009-04-08
Age : 27
Location : Konoha

Хари Потър хD Empty
PostSubject: Re: Хари Потър хD   Хари Потър хD Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 7:40 pm

Вие всичко казахте... Но съм съгласна само за положителното! ОБОЖАВАМ ТАЗИ КНИГА!
Back to top Go down
http://www.vbox7.com/play:8a435047
Si

Si


Posts : 35
Join date : 2009-04-01

Хари Потър хD Empty
PostSubject: Re: Хари Потър хD   Хари Потър хD Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 2:31 pm

immature. wrote:
Макар че седмата книга е боклук. (:

Ах,помниш ли колко го повтаряхме това?И колко много плюхме Роулинг заради начина,по който беше написана седмата част,а и заради нещата,които се случиха в нея?
Сега като се замисля,може би не сме били прави да плюем по нещо толкова скъпо.Поне за мен.
"Хари Потър"...да,да,няма начин да се обясни с думи колко ми е скъпа тази книга.Казала съм го и в другата тема-това е книгата,която ме накара да повярвам в силата на приятелството,на любовта.Всяко едно дете,което се е докоснало до нея в подходящата възраст е останало с един красив спомен.Да,героите понякога ни се струват прекалено перфектни.Дори всеки един техен недостатък може да бъде забравен заради всичките им други постъпки.
Монс,разбира се,че Хари ще дразни.Перфектността дразни.Не спорете ,че Хари не е перфектен.Роулинг се опита да ни внуши много от неговите негативни страни,но читателите оставаме слепи за тях,ако не си поставим за цел да ги открием някъде из страниците.Доблестта му,чувството му за дълг към приятелите му,силната му обич-те всички са толкова прехвалени,че трудно можем да се сетим за негативните му черти.Хърмаяни е умна и не е единствената.Но Хърмаяни не е просто умна.Има много умни хора,но не и толкова способни и жертвоготовни.По време на годините й в Хогуортс тя винаги беше рамо до рамо с Хари и Рон не защото искаше да се доказва,а защото така й казваше сърцето.И това ако не я прави различна от обикновените зубъри,то кое?
Не ми хареса това,което казахте за Драко.Той не беше зъл и ужасен през цялото време.Той е просто момче,родило се в такова семейство.Не е лесно да се опълчиш на рода си,ако нямаш кой да те подкрепи зад гърба си.И смея да кажа,че ако го сравните със Сириус то вие ще сте мнооого далеч от истината.Защото Сириус е имал Джеймс,Ремус,Лили.А Драко има Краб и Гойл,които са две отрепки и са същите като бащите си.Поне така предполагам де.Драко просто нямаше шанс да се промени,нямаше шанс да покаже какво се крие в него.Него също го беше страх.Ако беше толкова зъл и самонадеян,колкото се показваше,щеше ли да плаче в момичешката тоалетна?Не смятате ли,че това би било мааалко под нивото му.Няма значение.Драко си е Драко.
Не искам да разисквам всеки герой по отделно.
Обичам "Хари Потър" заради това,което е и заради това,което ми дал.Заради това,което Роулинг е вложила и това,което ние сме уловили.АКо ни е направило по-добри хора,то добре.И макар наивна и идеалистична,книгата има огромна литературна стойност.Поне за мен.
Back to top Go down
Sponsored content





Хари Потър хD Empty
PostSubject: Re: Хари Потър хD   Хари Потър хD Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Хари Потър хD
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _НеСвОбОдНа зОнА ХD_ :: Литература-
Jump to: