Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nemo.. ^^ (h)

Go down 
+5
Dark AngeL
Smile
SunFlower_
immature.
Btv
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Edward[love]Bella
Admin
Edward[love]Bella


Posts : 189
Join date : 2008-09-27

Nemo.. ^^ (h) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemo.. ^^ (h)   Nemo.. ^^ (h) - Page 2 Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 10:40 pm

Опиши ме с три думи! Wink
Back to top Go down
Darkness4Ever

Darkness4Ever


Posts : 199
Join date : 2009-04-06
Age : 28
Location : СЛЪНЧЕВАТА СИСТЕМА

Nemo.. ^^ (h) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemo.. ^^ (h)   Nemo.. ^^ (h) - Page 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 11:18 pm

като какъв ме виждаш през твоите очи?
Back to top Go down
http://www.НеГоПомня.bg
Edward[love]Bella
Admin
Edward[love]Bella


Posts : 189
Join date : 2008-09-27

Nemo.. ^^ (h) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemo.. ^^ (h)   Nemo.. ^^ (h) - Page 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 11:30 pm

Предният ми въпрос отпада щото няма да отговориш Crying .. Защо харесваш Туайлайт - знам трудно е..
Wink Ако искаш може да отговориш на другото .. Имаш избор.. Wink
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Nemo.. ^^ (h) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemo.. ^^ (h)   Nemo.. ^^ (h) - Page 2 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 10:39 am

Това с Туайлайт е бруталноо..чакай,първо ще -помисля за първия..Хъъмм.. Very Happy ..Ако беше с три думи на английски щеше да е по-лесно xD... ама,не е..Абе,я да си напиша за Туайлайт..Ами..значии..като цяло книгата ми харесва заради характера на Едуард.Смисъл,той се е отдал изцяло на Бела,целият му живот зависи от нея и не би искал да живее,ако нея я няма и не може да си представи себе си ,без любовта на живота му.И преминава през толкова неща ,за да я спаси,буквално си търси белята като изсмуква отровата (все пак разбираме,че трудно се спира),но той спира,защото любовта му е по-силна от всякакви нужди и жажди ,които изпитва. Crying ...
А иначе за Про Скейтъра.. xD не те виждам като нищо,защото не те познавам.. Wink
Back to top Go down
Sponsored content





Nemo.. ^^ (h) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemo.. ^^ (h)   Nemo.. ^^ (h) - Page 2 Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Nemo.. ^^ (h)
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _СвОбОдНа ЗоНа_ :: Запознанства-
Jump to: