Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Казармата?!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Казармата?! Empty
PostSubject: Казармата?!   Казармата?! Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 5:15 pm

Според вас правилно ли е казармата вече да не е задължителна? Как според вас това ще повлиае на момчетата? Казармата?! 977616
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Казармата?! Empty
PostSubject: Re: Казармата?!   Казармата?! Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 9:23 pm

Аз съм твърдо ПРОТИВ казармата! Много се радвам, че я отмениха преди брат ми да постъпи! Не виждам никакъв смисъл, освен че се загубват 2 години забавен момчешки живот и се проваля образованието, тъй като няма време за учене след като се уволнят! А за характера на момчетата ... аз лично си падам по по-буен тип момчета ... не такива, които можеш да строиш в две редици само с една дума! Абе хората, които умеят да се отпускат са най-готини! tongue


Last edited by Dark AngeL on Sun May 17, 2009 4:35 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Hip-h0p GirL

Hip-h0p GirL


Posts : 5
Join date : 2009-01-04

Казармата?! Empty
PostSubject: Re: Казармата?!   Казармата?! Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:28 am

Според мен е лошо, че казармата не е задължителна, защото тогава момчетата стават много неорганизирани и физически неиздражливи.Абе мисля, че щеше да е по-добре ако казармата беше задължителна.
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Казармата?! Empty
PostSubject: Re: Казармата?!   Казармата?! Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 10:45 am

Аз мисля,че е хубаво,че са премахнали казармата.Просто баща ми ми е разказвал колко гадно и отватително е било тогава.Отделяш се от родителите си за 2 години,което е най-малкото.Всичко е било ужасно.Според мен е добре,че сега казармата не е задължителна, а всеки,който иска се записва,а който не не се записва.Просто е било ужасно и...са ги мъчили тотално.
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Казармата?! Empty
PostSubject: Re: Казармата?!   Казармата?! Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 7:55 pm

Ами...аз съм раздвоена. Озсъзнавам, че са ги подлагали на изтезания, които сами по себе си са нямали никакъв смисъл. Аз лично просто не бих издържала. По-скоро бих разкъсала човек с голи ръце, отколкото да го оставя да ми се разпорежда. Сериозно говоря. И на мен са ми разказвали за...ужасните (не е достатъчно силна дума, ама не се сещам за друга) условия... Пък и това е било военна подготовка. В крайна сметка сега сме в много по-модерен свят, където не е от такава важност всеки да е готов за война... Само че...замислете се какви лигльовци ще бъдат масата от сегашните момчета, които се мислят за велики и не е имало някой с по-висог ранг от тях, който да ги научи да се подчиняват. Те просто няма да са виждали ред и дисциплина...
Back to top Go down
Sponsored content





Казармата?! Empty
PostSubject: Re: Казармата?!   Казармата?! Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Казармата?!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _СъЩиНаТа_ :: Фитнес за мозъка-
Jump to: