Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Music Idol 3

Go down 
+3
Beautiful*Dirty*Rich
Hip-h0p GirL
SunFlower_
7 posters
AuthorMessage
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Music Idol 3 Empty
PostSubject: Music Idol 3   Music Idol 3 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 8:03 pm

E, какво мислите за формата като цяло? За журито? Имате ли любимци сред кандидатите? и т.н.
Back to top Go down
Hip-h0p GirL

Hip-h0p GirL


Posts : 5
Join date : 2009-01-04

Music Idol 3 Empty
PostSubject: Re: Music Idol 3   Music Idol 3 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 9:25 pm

Music idol е много готино предаване.Там са хора с голям талант. На мен третия сезон много ми харесва.От журито харесвам само Дони.Не харесвам Мария, защото е фолк певица и защото си е направила устните като на маймуна.А за Фънки направо да не говоря.Той е ужасен, хич не го харесвам.Лично мои любимци са Александра и Маги.
Back to top Go down
Beautiful*Dirty*Rich

Beautiful*Dirty*Rich


Posts : 112
Join date : 2009-04-08
Age : 27
Location : Konoha

Music Idol 3 Empty
PostSubject: Re: Music Idol 3   Music Idol 3 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 7:55 pm

Таланти... Като Мустафа напр?! Music Idol 3 977616 Shocked2
Back to top Go down
http://www.vbox7.com/play:8a435047
KINGSIZE

KINGSIZE


Posts : 38
Join date : 2009-04-10

Music Idol 3 Empty
PostSubject: Re: Music Idol 3   Music Idol 3 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 9:04 pm

От кандидатите главно само ромите ме кефят.Защото са истински.По принцип не ги харесвам но има и печени хора.А журито мога да го наградя с едно голямо "НЕ СТРУВАТЕ".
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Music Idol 3 Empty
PostSubject: Re: Music Idol 3   Music Idol 3 Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 9:35 am

Такам,аз имам доста дълго мнение по въпроса.
Както може би знаете,Мюзик айдъл е формат направен само и единствено за пари,независимо дали е български или американски формат.Всичко е само за пари,а ако се намери някой талант сред учасниците,още по-добре.Не печелят никакви пари от СМС-те,а печетял само и единствено от рекламите.Журито,взимат някакви "български звезди",които да си казват мнението.От тях само Дони струва от първото издание още.Взимат някой друг-Фънки в случая(или както беше Слави) и някаква чалга певица-Мария,Глория,Есил Дюран или която и да е било.Всички си мислят,че това е някакъв формат, който помага на хора,които могат да пеят да се развиват и да станат известни.Е да ама не е така.Помните ли Невена?Не,сега никой не я помни.Нейният аблум беше в разгара си 5 месеца и после съвсем угасна.Всеки втори човек,гледал мюзик айдъл има албума й,но тя вече не се помни от никого.Ами Тома?Дето уж е по-нов,но и той вече е стара чанта.Всъщност какво печели един победител?Някаква сума пари и един албум.Да,ама в България никой не може да развие сериозна кариера от албуми.То и от концерти и др много трудно се става звезда,пък камоли от албуми,дето всеки може да си ги дръпне от интернет и готово.Единственият шанс някой от младите хора въобще(незивасимо дали са в мюзик айдъл или не)да развие кариера и да отиде в чужбина.Там те печелят от албумите и рекламите,а не от билетите за концерти,защото в Европа или Америка е напълно забранено да си теглиш от интернет или с други думи казано песни без авторски права.Това е мнението ми за този формат.Да,аз също го гледам ии най-много ми харесват Ели,Маги и Боян.
Ако някой иска да успорва мнението ми,слушам ви Smile
Back to top Go down
Si

Si


Posts : 35
Join date : 2009-04-01

Music Idol 3 Empty
PostSubject: Re: Music Idol 3   Music Idol 3 Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 10:31 am

Хм.Почти съм съгласна със Съншайн.Обаче не ми хареса как се изказа за журито.В крайна сметка имаше и български звезди из него.И колкото и да не ни се иска да го приемем и фолк певиците за звезди.Не,не,най-вече,те са български звезди.Нали знаеш,че поп фолка е най-слушаната музика в България?Съвсем нормално е да вземат и чалгаджийка в журито.После за Слави.Не може да се сравнява Слави с Фънки.Честно,аз този Фънки не го бях чувала през живота си.Докато Слави Трифонов всеки го знае.Той е преуспял,той води преуспяващо шоу и е бъкан с пари.Няма българин,който да не знае кой е Слави Трифонов.И няма такъв,който да не е чувал поне една негова песен.А и до колкото знам той е бил инициатора на първия мюзик айдъл.Освен това Йорданка Христова и маестро Вили Казасян-нима те не са звезди?И нима не са прочути?
Според мен най-големите издънки в екипа бяха Люси и Фънки.Фънки все още е.
Иначе ДОНИ -ПРЕЗИДЕНТ!
Освен това обожавам водещите,въпреки че шегите им започнаха да затапяват.
За останалото съм съгласна.
Иначее отново си права като си за Боян.Аз съм за него,за Александър и за Димитър.На Димитър му симпатизирам,защото по гласа мноого ми прилича на Стефан Лалчев.Мисля,че даже е по-добър от него и е голям сладур.Чаровник.
Е,след като изгониха Дарко (Crying ) ,Димитър ми е на първо място
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Music Idol 3 Empty
PostSubject: Re: Music Idol 3   Music Idol 3 Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 11:46 am

Si wrote:
Хм.Почти съм съгласна със Съншайн.Обаче не ми хареса как се изказа за журито.В крайна сметка имаше и български звезди из него.И колкото и да не ни се иска да го приемем и фолк певиците за звезди.Не,не,най-вече,те са български звезди.Нали знаеш,че поп фолка е най-слушаната музика в България?Съвсем нормално е да вземат и чалгаджийка в журито.После за Слави.Не може да се сравнява Слави с Фънки.Честно,аз този Фънки не го бях чувала през живота си.Докато Слави Трифонов всеки го знае.Той е преуспял,той води преуспяващо шоу и е бъкан с пари.Няма българин,който да не знае кой е Слави Трифонов.И няма такъв,който да не е чувал поне една негова песен.А и до колкото знам той е бил инициатора на първия мюзик айдъл.Освен това Йорданка Христова и маестро Вили Казасян-нима те не са звезди?И нима не са прочути?
Според мен най-големите издънки в екипа бяха Люси и Фънки.Фънки все още е.
Иначе ДОНИ -ПРЕЗИДЕНТ!
Освен това обожавам водещите,въпреки че шегите им започнаха да затапяват.
За останалото съм съгласна.
Иначее отново си права като си за Боян.Аз съм за него,за Александър и за Димитър.На Димитър му симпатизирам,защото по гласа мноого ми прилича на Стефан Лалчев.Мисля,че даже е по-добър от него и е голям сладур.Чаровник.
Е,след като изгониха Дарко (Crying ) ,Димитър ми е на първо място
Да,те са български звезди,но в крайна сметка не могат да се мерят с тези от световната класа.Във смисъл,като искат да правят хубав формат може да канят най-добрите като Лили Иванова,Васил Найденов и т.н.,защото в световните формати канят едни от най-добрите.Естествено се съмнявам,че Лили Иванова би приела да ходи в Мюзик Айдъл за жури,но това е друг въпрос.Аз примерно от сегашното жури формално погледнато знам само Дони,а Фънки го знам от миналата година.Нито Мария знам,нито Есил Дюран,а за Глория съм чувала.Да,съгласна съм,че трябва да канят поп-фолк певици и не успорвам това,но може да поканят някоя по-известна за народа. Good Иначе водещите мн ме кефят,само че откакто дойде тази Саня постоянно за едно и също говорят и шегите им вече са изтъркани.
Back to top Go down
Beautiful*Dirty*Rich

Beautiful*Dirty*Rich


Posts : 112
Join date : 2009-04-08
Age : 27
Location : Konoha

Music Idol 3 Empty
PostSubject: Re: Music Idol 3   Music Idol 3 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 2:43 pm

Si wrote:
...не ми хареса как се изказа за журито...

Напълно съгласна. Мара само се прави на нахакна и се цупи всеки път и накъдето и да го засуче "мъххххх... Мъннннннн.... бла-бла РОКЛЯТА ТИ.... мрън-мрън-мрън... ВИЗИЯТА ТИ...."

Глория поне разбираше за какво говори. Дони - добре, даже много. Напоследък много мълчи и той. Фънки - е той пък наистина си е от абсурдистан!... Съгласна съм само за окото към чалгата!... А останалите може да се каже, че са добре. Ама само ГОРЕ-ДОЛУ.
Back to top Go down
http://www.vbox7.com/play:8a435047
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

Music Idol 3 Empty
PostSubject: Re: Music Idol 3   Music Idol 3 Icon_minitime1Fri May 15, 2009 10:14 am

Не съм гледала сегашното издание на Мюзик Айдъл, с нищо не можа да ме заинтригува, че да ме накара да си стоя вкъщи в периода 8-9 часа вечерта... Music Idol 3 944715
Иначе не съм съгласна. Всички помнят Невена, а тя има нови песни и тракове, направи дует с доста хора.
Фънки ми е нещо като идол. Не може журито да се състои от 4 човека и да го няма "лошото ченге". Всъщност тези, които го оплюха, оплюха правото на собствено мнение на един човек. Може да е критичен, може да е циничен, дори груб на моменти - е, какво и аз съм такава понякога. Но има вкус за музика, от което Отварачката определено е оперирана.

Та, май това е. Нямам фаворити, както казах, не съм ги гледала.
Но се надявам и оттам да излезе някой, който да може да пее. Smiling
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Music Idol 3 Empty
PostSubject: Re: Music Idol 3   Music Idol 3 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 11:39 am

Охх не искам да псувам,обаче толкова й се ядосвам на Маги.Не я харесвам от...да кажем от рок концерта.Ужасно противна ми стана.Не искам да си изказвам мнението за нея,за да не обидя някого.Да,има глас,но Боян е една класа над нея.(поне)Беше ясно,че ще спечели българка...,но бях за Боян за пет ръце и пет крака(въпреки че ги нямам).Пуснах около 20 СМС-а.Знам,че е нагласено и вс е сценарии,но Боян е уникален.Просто го обичам.Закачих си негов плакат,уолпейпъра ми е на Боян...И...плача,когато му слушам песните как ги е пял. Music Idol 3 355189 Уникален е.Най-добрият.My Music Idol (h) Crying Music Idol 3 30377 Music Idol 3 635886 Crying
Back to top Go down
Sponsored content





Music Idol 3 Empty
PostSubject: Re: Music Idol 3   Music Idol 3 Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Music Idol 3
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» .....Music.....

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _НеСвОбОдНа зОнА ХD_ :: Кино-
Jump to: