Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 А ся питайте мен.

Go down 
+3
immature.
Dark AngeL
aidi
7 posters
AuthorMessage
aidi

aidi


Posts : 49
Join date : 2009-03-29

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 8:47 pm

Така ся въпросите към мен.Можете да ми задавате сякакви въпроси аз не се дразня даже щеми е приятно да ме питате някои по "поветрителни".Моите поверителни ги знае всеки.Та давайре.Чакам интересни въпроси.
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 9:03 pm

Ми .. мила не е много интересен въпросът, но съм любопитна - коя е любимата ти книга?


Last edited by nIghT_pRinCesS on Mon Apr 06, 2009 8:21 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 10:25 pm

Смяташ ли, че съществува благородна лъжа?
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
Smile

Smile


Posts : 83
Join date : 2009-04-01
Age : 29
Location : Somewhere over the rainbow...

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 9:32 am

Хах тука много Анита се събрахме брее... Very Happy

А по темата : Чрез кое можеш да изразиш себе си най -т очно ( песен, рисунка или каквото и да било, някакъв предмет..?! )
Back to top Go down
aidi

aidi


Posts : 49
Join date : 2009-03-29

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 4:37 pm

ЕЙ страшни сте хора. ВЪпросите са ви яки бтв.
ОТГ ВЯРА:МИ незнам хилете ми се ама не съм много по четенето.Но може би е ...нз преди много ми харесваше "Роня дъщерята на разбойника."(не съм чела тлайлайт още.)

ОТГ (не ти знам името не ми се сърди ако имаш представянве в началото. А ся питайте мен. 765366 )МИ да аз мисля че определено има.Всъшност аз мисля че за да излъжеш определено винаги има причина и мисля че в повечето случаи в които лъжеш се е налагало. А ся питайте мен. 627848 Смисъл искам да кажа че всяка лъжа донякъде е благородна.дано съм отговорила на въпроса ти.

ОТГ: Ани:Мисля че снимка или нещо,което си написал. А ся питайте мен. 605948 Smile2

Може да ми задавате още въпроси.Приятно ми е да ви отговарям.
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 8:00 pm

Laughing Роня ми беше любима като бях на 6!!

Та...по темата: Кое е нещото, без което не можеш (не говоря за храна или вода...схвана, нали?)
Back to top Go down
Smile

Smile


Posts : 83
Join date : 2009-04-01
Age : 29
Location : Somewhere over the rainbow...

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 10:37 pm

Нали искаш по деликатни въпроси Very Happy Very Happy

Носиш ли сутиен????

Хахахахаах това е най - тъпия въпрос който съм задавала някога!!

Кога възнамеряваш да правиш секс ( ако вече не си правила де )

П.П Отговори и на двата Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
aidi

aidi


Posts : 49
Join date : 2009-03-29

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 9:48 am

Ми знам и аз на толкова я 4етох.Аз не казвам 4е сега ми е любимата(тогава много ми харесваше) Хм нещото без което немога тва са приятелите.Немога и без много други неща но, май това е главното.
За въпроса на анито... А да ясно такива въпроси не са ви много приятни ама,айде аз ще отговоря така или иначе отговора ми няма да е много оригинален.
ОТГ 1:не
ОТГ 2:ми надали в момента точно мога да ти отговоря, смисъл не съм правила А ся питайте мен. 352645 ,а дали скоро ще правя А ся питайте мен. 647157 или не помня то4но как беше зададен въпроса ама, не не не. : А ся питайте мен. 352645 А ся питайте мен. 647157 Абе забога тея въпроси са много.... А ся питайте мен. 647157 А ся питайте мен. 647157 А ся питайте мен. 647157 АЗ наколко съм забога поне за вторите въпроси извинчвай. А ся питайте мен. 627848
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 4:30 pm

Айде един деликатен и от мен.
Целувала ли си се ии как?(смисъл най-обикновена целувка или с език) А ся питайте мен. 9039
Back to top Go down
aidi

aidi


Posts : 49
Join date : 2009-03-29

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 8:19 pm

Абе хора вие за каква ме мислите А ся питайте мен. 627848 .Аз не съм задавала чак такива въпроси... Смисъл ако ще задавате такива въпроси поне питайте всички. А ся питайте мен. 352645 а, не само на мен .
Отг:Не не съм се целувала с език а,по бузата да- мама Very Happy .Шегувам се посто не момче.
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 8:59 pm

Такам...сетих се нещо...Все си задаваме въпроса "Какво не харесваш в мен?". Но озсъзнах, че има нещо също толкова важно:
Какво точно ти харесва в мен, заради коя част от характера ми искаш да си край мен? А ся питайте мен. 977616
Back to top Go down
Darkness4Ever

Darkness4Ever


Posts : 199
Join date : 2009-04-06
Age : 28
Location : СЛЪНЧЕВАТА СИСТЕМА

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 11:06 pm

кое е наи екстремното ти преживяване което си имала?и Бай дъ уей мн ме кефят хора като тебе Good
Back to top Go down
http://www.НеГоПомня.bg
aidi

aidi


Posts : 49
Join date : 2009-03-29

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 10:10 pm

Дея малко ме мързи да изброявам и не ми се пише ,а и аз съм ти отговаряла на въпроса 100000000 пъти.
Отг АНтон:Много са не мога да преценя, но май беше когато замалко да се одавя в морето.

Цялата история: Бях или клас и се у4их да плувам по гръб.Тогава плувах със затворени о4и и не знаех на къде плувам Laughing Laughing Very Happy ,но трябваше да плувам към моста.Да оба4е слу4айно сум се обърнала и съм запо4нала да плувам на вътре в морето си продължавам да плувам докато не се изморя и аз нахъсана да издържа възможно най дълго плъвам около десет минути навътре във морето(това мовярвайте ми във този слу4ай не е малко) и си продължавам да плувам.По едно време реших да спра за да вида какво става запо4нах да се съмнявам къде см защото не се 4уваше някакъв щум около мен..НА даца ,на простаци и подобни,и погледнах бях на около 100 от шамандурата.Тогава следваше пристъп на паника -потопих се за да видя колко е дълбоко и неможех да стигна дъното (водата ме истласкваше на повърхноста.).Запо4нах да пувам към бреега и накрая като го стигнах,оспокоих се и попитах майка защо не е тръгнала да плува след мен не плувах на дълбоко попринцип-бях малка)си стояла.Наистина оба4е беше екстремно докато плувах към брега.

Само искам да кажа 4е 2ри клас децата не могат да плуват идеално. Sad2
Back to top Go down
aidi

aidi


Posts : 49
Join date : 2009-03-29

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Thu Apr 23, 2009 8:27 pm

Айде бе хора,с 5 въпроса ли се задоволихте
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Thu Apr 23, 2009 8:29 pm

Спокойно де .. Коя е най-голямата каскада, която си правила?
Back to top Go down
aidi

aidi


Posts : 49
Join date : 2009-03-29

А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 5:48 pm

Каскада ли ?
Ми не знам нямам много опит в това,колкото и да е не очаквано от мен,но нз ако това се смята за каскада:Качвала съм се на дърво с ролери.
Back to top Go down
Sponsored content





А ся питайте мен. Empty
PostSubject: Re: А ся питайте мен.   А ся питайте мен. Icon_minitime1

Back to top Go down
 
А ся питайте мен.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _СвОбОдНа ЗоНа_ :: Запознанства-
Jump to: