Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Матури!!! о.О

Go down 
+4
Beautiful*Dirty*Rich
KINGSIZE
MSI[rock]
Dark AngeL
8 posters
AuthorMessage
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Матури!!! о.О Empty
PostSubject: Матури!!! о.О   Матури!!! о.О Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 9:23 am

Хората, които не са се измъкнали (след 96ти набор включително) ще се явяват на матури всяка година! Дори след 7ми клас няма да има 2 изпита, а 6 задължителни - БЕЛ, Математика, История, Биология, География, Чужд език (има вероятност и по Физика и Химия!) .. Е, казвайте какво мислите, независимо кой набор сте.. !
Аз лично съм мнооооого против ... само учим и накрая и оценките не ни пишат! А и за изпитите след 7ми клас е много набутващо, защото това са 8 предмета .. не може по всичките да си добър! Два си бяхма предостатъчно!
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Матури!!! о.О Empty
PostSubject: Re: Матури!!! о.О   Матури!!! о.О Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 9:29 am

И аз съм против! Матури!!! о.О 47115 Ние не сме роботи...Най-малко сме умни.. Е , някои са! Very Happy Но мисля , че е достатъчно да си имаме изпит по БГ и Мат... Матури!!! о.О 35375 Само тези са безсмислени. Матурите са ужасно тъпи. Ако не карахме матури , в часа вместо тях , щяхме да си играем навън примерно Very Happy. Матури!!! о.О 344617 Обаче , това е само мечта... Матури!!! о.О 281913 Някой друг живот...Абе всъщност матурите са много тъпи! Дори не може да се определи нивото на ученика от тях. Всеки може за 1 ден да назубри учебника и на другия ден да направи всичко и после - хоп , го е забравил. Very Happy И аз май съм така! :P Матури!!! о.О 599940
Back to top Go down
KINGSIZE

KINGSIZE


Posts : 38
Join date : 2009-04-10

Матури!!! о.О Empty
PostSubject: Re: Матури!!! о.О   Матури!!! о.О Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 12:57 pm

Аз след 2 години ще имам матури. Shocked2
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Матури!!! о.О Empty
PostSubject: Re: Матури!!! о.О   Матури!!! о.О Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 5:38 pm

KINGSIZE wrote:
Аз след 2 години ще имам матури. Shocked2

Искаш да кажеш, че си 2ри клас ?? Shocked2 (Сори за флууда - трия после!)
Back to top Go down
Beautiful*Dirty*Rich

Beautiful*Dirty*Rich


Posts : 112
Join date : 2009-04-08
Age : 27
Location : Konoha

Матури!!! о.О Empty
PostSubject: Re: Матури!!! о.О   Матури!!! о.О Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 7:46 pm

МНОГО по-голям е. Laughing

Тааааа аз съм стопроцентово против матурите. Нямам нито едно "за", така че не мисля, че някога ще опиша всичките "против" причини някога през живота си.
Back to top Go down
http://www.vbox7.com/play:8a435047
KINGSIZE

KINGSIZE


Posts : 38
Join date : 2009-04-10

Матури!!! о.О Empty
PostSubject: Re: Матури!!! о.О   Матури!!! о.О Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 9:18 pm

nIghT_pRinCesS wrote:
KINGSIZE wrote:
Аз след 2 години ще имам матури. Shocked2

Искаш да кажеш, че си 2ри клас ?? Shocked2 (Сори за флууда - трия после!)
Не,10-ти клас съм Smile
Back to top Go down
Si

Si


Posts : 35
Join date : 2009-04-01

Матури!!! о.О Empty
PostSubject: Re: Матури!!! о.О   Матури!!! о.О Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 5:14 pm

nIghT_pRinCesS wrote:
KINGSIZE wrote:
Аз след 2 години ще имам матури. Shocked2

Искаш да кажеш, че си 2ри клас ?? Shocked2 (Сори за флууда - трия после!)

Омг,как може втори клас да е първата ти асоциация?Laughing
Имам предвид,аз във втори клас си нямах и на идея какво е това форум или скайп.Тогава бяха куклите и количките! Wink

Иначе аз ще карам само след 12ти клас матурите,въпреки че май ще ми вкарат 3 задължителни дотогава.Ениуей,всички след 96ти набор сте прецакани.Всяка година-това си е самоубийство!И като си спомня в 7ми клас какъв ужас беше,а имахме само 2 изпита.Сега 8..ЛЕЛЕ!Не ви завиждам.
Back to top Go down
Edward[love]Bella
Admin
Edward[love]Bella


Posts : 189
Join date : 2008-09-27

Матури!!! о.О Empty
PostSubject: Re: Матури!!! о.О   Матури!!! о.О Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 5:48 pm

Да.. Знам.. Направо не ми се мисли догодина Crying
Back to top Go down
Smile

Smile


Posts : 83
Join date : 2009-04-01
Age : 29
Location : Somewhere over the rainbow...

Матури!!! о.О Empty
PostSubject: Re: Матури!!! о.О   Матури!!! о.О Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 7:18 pm

Хах ами аз сега съм 7 ми клас Very Happy Very Happy Тая година, тоест то е след по - малко от 2 месеца ще има изпитии ...
Back to top Go down
Si

Si


Posts : 35
Join date : 2009-04-01

Матури!!! о.О Empty
PostSubject: Re: Матури!!! о.О   Матури!!! о.О Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 7:38 pm

Smile wrote:
Хах ами аз сега съм 7 ми клас Very Happy Very Happy Тая година, тоест то е след по - малко от 2 месеца ще има изпитии ...

Много се извинявам за флууда,ама откъде си?
И ако си от София,къде искаш да влезеш?
Матури!!! о.О 977616
Back to top Go down
Smile

Smile


Posts : 83
Join date : 2009-04-01
Age : 29
Location : Somewhere over the rainbow...

Матури!!! о.О Empty
PostSubject: Re: Матури!!! о.О   Матури!!! о.О Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 7:46 pm

Нем от Варна съм. Още много се колебай между математическата и английската ( с немски ) ... Ти къде искаш да влезеш?

П.П Извинявам се пак за флууда...
Back to top Go down
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

Матури!!! о.О Empty
PostSubject: Re: Матури!!! о.О   Матури!!! о.О Icon_minitime1Wed May 06, 2009 9:20 pm

Ами аз съм от хората, които се измъкват...
На печелившите честито! Dance
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Матури!!! о.О Empty
PostSubject: Re: Матури!!! о.О   Матури!!! о.О Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 10:50 pm

Хора, вие сте късметлии .. Сега ние сме точно по средата на процеса и с всеки ден се убеждавам все повече и повече как матурите НЕ трябва да са през юни, а през май месец. Просто всички са вече настроени за лятото и не изгарят от желание да учаТ..
Back to top Go down
Sponsored content





Матури!!! о.О Empty
PostSubject: Re: Матури!!! о.О   Матури!!! о.О Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Матури!!! о.О
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _СвОбОдНа ЗоНа_ :: Лафче-
Jump to: