Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Смисъла на живота

Go down 
3 posters
AuthorMessage
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Смисъла на живота Empty
PostSubject: Смисъла на живота   Смисъла на живота Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 4:54 pm

Такам...тука малко с Георги ще си го имаме като тема за личен разговор, обаче всеки, който иска да коментира може, разбира се...
Back to top Go down
Beautiful*Dirty*Rich

Beautiful*Dirty*Rich


Posts : 112
Join date : 2009-04-08
Age : 27
Location : Konoha

Смисъла на живота Empty
PostSubject: Re: Смисъла на живота   Смисъла на живота Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 2:16 pm

Ммммдааа, да се молим само да няма публични обяснения в любов Laughing
Back to top Go down
http://www.vbox7.com/play:8a435047
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Смисъла на живота Empty
PostSubject: Re: Смисъла на живота   Смисъла на живота Icon_minitime1Mon Jun 22, 2009 9:42 am

Абе, нещо май никой не иска да пише в тея теми..ама, нвм,относно темата..Според мен животът на всеки един човек си има смисъл..то това е ясно де, ама може би по-скоро въпроса е като цяло..какво е най-важното в живота?Обаче айде едно по едно,че и аз се обърках.Примерно..има хора,чиито смисъл на живот е..приятелите примерно..или един приятел (ако някой се сеща к'во имам впредвид xD)...обаче това е наистина гадно..смисъла на живота ти да бъде "само един приятел"...в смисъл..не може светът ти да се върти около един човек и само около него, наистина е леко брутално..щото примерно..ти гледаш винаги да си край него да му угаждаш,променяш планове и графици, без дори да те е молил да кажем, нещо ти идва отвътре,като да зарежеш всичко и всички само заради този човек.Така лесно можем да забравим близки и приятели.А роднините откачат - постоянни въпроси, притеснения..обаче аз се отплеснах...въпроса беше,че..според мен (няма да налагам мнение първо щото всеки си има своето, второ,че моето е някво такова..странно откакто..абе..отскоро, нз кво ми става) смисъла на живота е никакъв..знам,че наистина има мноого хубави неща ,които не забелязваме и после ще съжаляваме,че сме изпуснали и не сме виждали,а само сме се оплаквали,знам,че е така,но не мога да си променя коренно мнението - с всеки изминал ден се убеждавам,че ЯВНО в МОЯ живот не е точно така..в смисъл..седиш си и не знаеш ,какво по дяволите ще се случи и как ще стоят нещата след..3 часа примерно..и това е ужасно!Амии..това е моето мнение..очакваме и други? Wink
Back to top Go down
Sponsored content





Смисъла на живота Empty
PostSubject: Re: Смисъла на живота   Смисъла на живота Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Смисъла на живота
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _СъЩиНаТа_ :: Фитнес за мозъка-
Jump to: