Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 you gotta break the rules [аватари&подписи]

Go down 
4 posters
AuthorMessage
I<3Marco

I<3Marco


Posts : 27
Join date : 2009-04-15

you gotta break the rules [аватари&подписи] Empty
PostSubject: you gotta break the rules [аватари&подписи]   you gotta break the rules [аватари&подписи] Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 8:55 pm

отсега да кажа, че на геша е ужасен, а мояе прекрасен Very Happy
Back to top Go down
Smile

Smile


Posts : 83
Join date : 2009-04-01
Age : 29
Location : Somewhere over the rainbow...

you gotta break the rules [аватари&подписи] Empty
PostSubject: Re: you gotta break the rules [аватари&подписи]   you gotta break the rules [аватари&подписи] Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 9:06 pm

Моя?
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

you gotta break the rules [аватари&подписи] Empty
PostSubject: Re: you gotta break the rules [аватари&подписи]   you gotta break the rules [аватари&подписи] Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 9:23 pm

Eeeйй....
Абе...вие сериозно... xD .... Ех , ми вие нямате момчешки вкус понякога! Very Happy Тц , тц.... Какво да сложа сърчица ли?! А да допълня..Моя подпис просто е нещо , което ми харесва....не знам дали на вас ви харесва , но щом ми харесва ще го запазя на макс! tongue И аватара ми е як! Е поне мен ме кефи...Ама няма да тръгна да слагам "love is the answer"-style аватари *сега го измислих* или емовски you gotta break the rules [аватари&подписи] 977616 . Абе...Предпочитам си моите предпочитания.... *мнннн логика*
Back to top Go down
I<3Marco

I<3Marco


Posts : 27
Join date : 2009-04-15

you gotta break the rules [аватари&подписи] Empty
PostSubject: Re: you gotta break the rules [аватари&подписи]   you gotta break the rules [аватари&подписи] Icon_minitime1Fri Apr 17, 2009 4:54 pm

абе, геш, аз се опитвам да се дразня с теб, а ти го обръщаш на логика. XD
Трябва да го правя по-често Very Happy
Кой е Смайл? И как е ника на Анито? Мойто Ани, не емото.
Back to top Go down
Smile

Smile


Posts : 83
Join date : 2009-04-01
Age : 29
Location : Somewhere over the rainbow...

you gotta break the rules [аватари&подписи] Empty
PostSubject: Re: you gotta break the rules [аватари&подписи]   you gotta break the rules [аватари&подписи] Icon_minitime1Fri Apr 17, 2009 7:20 pm

Аз съм смайлии Very Happy Ако искаш да прочетеш за мен има си тема наречена " Начало " там има инафо за почти всички. Ти също трябва да си направиш!!!
Back to top Go down
I<3Marco

I<3Marco


Posts : 27
Join date : 2009-04-15

you gotta break the rules [аватари&подписи] Empty
PostSubject: Re: you gotta break the rules [аватари&подписи]   you gotta break the rules [аватари&подписи] Icon_minitime1Fri Apr 17, 2009 7:29 pm

Да, видях след тва.
не знам
не знам какво ще пиша в личната тема
само ще се лигавя. и ще ме баннат. xD
е, аз искам да ме баннат, ама да си го заслужа.

пф, аватара ми беше по-голям

геш?
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

you gotta break the rules [аватари&подписи] Empty
PostSubject: Re: you gotta break the rules [аватари&подписи]   you gotta break the rules [аватари&подписи] Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 5:54 pm

Ъм..това започна да прилича на втора флууд топик. Ама какво да очаквам от Венито?! Very Happy Нали е с мисия тука, ама споко, каквото и да правиш няма да те банна tongue Нали съм много злобна Evil И бтв темата я заключвам, а флууд топика местя при "Лафчето" tongue
Back to top Go down
Sponsored content





you gotta break the rules [аватари&подписи] Empty
PostSubject: Re: you gotta break the rules [аватари&подписи]   you gotta break the rules [аватари&подписи] Icon_minitime1

Back to top Go down
 
you gotta break the rules [аватари&подписи]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _Архив_ :: Архива-
Jump to: