Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ех.. Тази ЛюБоФф

Go down 
+3
kca
Under My Skin ^^
Edward[love]Bella
7 posters
AuthorMessage
Edward[love]Bella
Admin
Edward[love]Bella


Posts : 189
Join date : 2008-09-27

Ех.. Тази ЛюБоФф Empty
PostSubject: Ех.. Тази ЛюБоФф   Ех.. Тази ЛюБоФф Icon_minitime1Sun Nov 16, 2008 1:07 pm

Хм.. Сигурно заглавието абсолютно разяснява темата.. Е какво мислите.. Дали любовта е вечна или е само временно чувство..? Дали съществува такава от пръв поглед или са нужни години за да се влюбиш в един човек.. А какво мислите за любовта при "тиийнейджърите"? Дали при нас е само увлечение от хормоните или наистина изпитваме дълбоки чувства? Пишете за каквото се сетите по тази тема! Чакаме мненията ви! Ех.. Тази ЛюБоФф 977616
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Ех.. Тази ЛюБоФф Empty
PostSubject: Re: Ех.. Тази ЛюБоФф   Ех.. Тази ЛюБоФф Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 9:27 am

При някои хора любовта е само временно чувство,а при някои чувство за цял живот.Любовта от пръв поглед според мен не съществува и трябва хората да се познават доста време,за да изпитат истинско чувство.Това си е мое мнение,но това не означава,че е вярно.Просто аз така мисля
Back to top Go down
kca




Posts : 7
Join date : 2009-04-01

Ех.. Тази ЛюБоФф Empty
PostSubject: Re: Ех.. Тази ЛюБоФф   Ех.. Тази ЛюБоФф Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 10:42 pm

Еми при някои любовта е временна при други вечна.Да се влюбиш от пръв поглед е възможно, но може и да отнеме доста време.За тийнейджърската любов вярвам, че и тийнейджърите могат да се влюбват Smile Smile Smile Да не забравяме, че любовта е най-голямото чувство на света... дали ще е вечна или не............ к'во ви пука Smile
Back to top Go down
Hip-h0p GirL

Hip-h0p GirL


Posts : 5
Join date : 2009-01-04

Ех.. Тази ЛюБоФф Empty
PostSubject: Re: Ех.. Тази ЛюБоФф   Ех.. Тази ЛюБоФф Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:45 am

Любовта при някои е вечна, но за други, не толкова.Според мен любов от пръв поглед няма, всъщност то не е любов , а е просто харесване.Трябва хората хубаво да са се упознали за да кажат, че са влюбени един в друг.
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Ех.. Тази ЛюБоФф Empty
PostSubject: Re: Ех.. Тази ЛюБоФф   Ех.. Тази ЛюБоФф Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:16 pm

Абе хора...нали усещате, че няма как да се стигне до "верен отговор" на този въпрос?! Именно защото не можеш да разсъждаваш дали едно нещо е вечно при положение, че няма точна дифиниция за "любов". Всеки го разбира по различен начин. За едни любов и увлечение са едно и също. За други има голяма разлика. Пък и всеки знае, че има различни степени на "влюбеност". Един път си забравяш името и си напълно неадекватен, друг път просто...не е толкова силно...
Абе като цяло...не мисля, че има смисъл да тръгваш с някого, ако наистина не си "влюбен до уши" в него. Тогава е безмислено и...абе можете да си прекарвате добре заедно, но...с една дума аз съм прекалено наивна и бих предпочела да намеря "любовта на живота си" или по-добре да не я намеря, отколкото да се впускам във връзки, които...абе които няма да означават ВСИЧКО за мен. Знам, че аз ще загубя хубави мигове с хора, по които си падам. Но...такава съм си, искам да намеря смисъл дори в неща, в които очевидно няма. (като любовта например хD)
Друго нещо, което проумях за любовта - тя не е вечна. Никой не може да ме убеди, че и след 20 години заедно хората са влюбени до полуда един в друг. Ест, те са изградили трайна връзка, добри отношения, но това силно привличане...то винаги се изгубва. Когато бях по-малка плаках толкова много, че илюзиите ми за вечно щастие са разбити на парчета, че хората са като животните - "разгонват се" временно, създават поколение и им минава. Това ме отвращаваше, отново исках да намеря вечна любов (нещо, в което има смисъл). Само че...замислете се. Природата дава само толкова, колкото ни е нужно, за да оцелеем. И именно - за да оцелее човечеството е създадена любовта, страстта, дрън, дрън. Но нужна ли е вечната любов? МИ НЕ! (уау, стигнахме до прозрението, dude хD)(Бас давам, че мнението на георги ще е различно от моето tongue )
П.П: Може би една от причините да предпочитам да се бях родила в свят като от Туайлайт (давайки си пълна сметка за това какво губя) е точно тази вечна любов...
Back to top Go down
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Ех.. Тази ЛюБоФф Empty
PostSubject: Re: Ех.. Тази ЛюБоФф   Ех.. Тази ЛюБоФф Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:22 pm

Просто е невъзможно да има вечна любов, поне така, както аз го разбирам.
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
Si

Si


Posts : 35
Join date : 2009-04-01

Ех.. Тази ЛюБоФф Empty
PostSubject: Re: Ех.. Тази ЛюБоФф   Ех.. Тази ЛюБоФф Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 4:45 pm

immature. wrote:
Просто е невъзможно да има вечна любов, поне така, както аз го разбирам.

Тук ще се съглася.^^
В един момент просто ти писва.Да си ограничен.Да си само с един човек.Да отдадеш всичко само на един.Къде му е интересното на това?В крайна сметка на всички ни доскучава.
Иначе като чувство любовта е нещо много хубаво.Силно.Красиво.Краткотрайно.
Колко дълго сте издържали с едно момче?Толкова е трудно постоянно да мислиш за някой друг.Представете си следната ситуация-вървите по улицата с най-добрата си приятелка.Говорите си.Смеете се.В един момент срещу вас се задават две ужасно симпатични момчета,които ви смигват,спират ви и ви питат за имената ви.И в този момент виждате как от другата страна на улицата се задава гаджето ви с ужасена физиономия.И после ревност.Скандали.Всичко това е просто убийствено.
И моля ви,не се опитвайте да ме убеждавате,че веднага ще подминете момчетата просто от съвест или от любов към гаджето ви.Няма нищо вечно.Изключително много се възхищавам на онова разказче,което,макар и толкова тъжно,беше истинско.Любовта е като песен.А всяка песен има край.
В тинейджърските си години никой не обича.Да не казвам голяма дума,но до 11 клас ние всички просто си въобразяваме,че сме влюбени.После,може и да ни се отворят очите.Ама това е в най-добрия случай.
Не съм философ,макар и да звуча така.Опитвам се да бъда честна с вас.Бъдете и вие честни-мислите ли,че в един момент този,с който споделяте живота си няма да ви писне?И че скандалите ще станат такава част от ежедневието ви,че вече няма да ви прави впечатление.Че дори и те ще ви отегчат?Ама не ме разбирайте погрешно.Това не значи,че всички женени двойки,които имат 50годишен брак не са щастливи.Просто не са така влюбени,както са били,когато са се запознали.Просто защото искрата е угаснала.Това е нещо нормално и човешко.Не бива да си затваряме очите за края на любовта и да се правим,че все още има нещо.Приемаме го и живеем с това.Ако няма истинска любов,то има огромно уважение,съчувствие и взаимност между всички женени.
Не казвам,че бракът убива любовта.Времето го прави.

Колкото до любовта от пръв поглед-О,моля ви!Това е същото като да се влюбиш в холивудска звезда,която си видял на картинка в интернет или в някой филм.Глупаво.И нереално.Не можеш да обичаш някой,без да си го опознал.А онова другото е чисто физическо привличане.Което всъщност не е толкова лошо понякога,защото от него може да прерастне в нещо повече.Любов,може би.За кратко поне.
Back to top Go down
Sponsored content





Ех.. Тази ЛюБоФф Empty
PostSubject: Re: Ех.. Тази ЛюБоФф   Ех.. Тази ЛюБоФф Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Ех.. Тази ЛюБоФф
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Писна ми тази татуировка!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _СъЩиНаТа_ :: Фитнес за мозъка-
Jump to: