Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Любими изпълнители

Go down 
+4
KINGSIZE
Darkness4Ever
Beautiful*Dirty*Rich
Under My Skin ^^
8 posters
AuthorMessage
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Любими изпълнители Empty
PostSubject: Любими изпълнители   Любими изпълнители Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 8:58 pm

Много съжалявам,че аз правя темата и ще си понеса наказанието,но просто нямаше такава тема и реших да направя! :oops:
Тук може да кажете за любимия си изпълнител.Кой е той?Защо го харесвате?Кои песни харесвате?Какво по-различно има в него,че точно той ви привлича?
Back to top Go down
Beautiful*Dirty*Rich

Beautiful*Dirty*Rich


Posts : 112
Join date : 2009-04-08
Age : 27
Location : Konoha

Любими изпълнители Empty
PostSubject: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 8:49 am

Ами.... не е един tongue

За LP (или Linkin Park). Според мен този изчистен стил е велик. Обожавам го. Музиката им е СТРАХОТНА!!!! Причина да ги харесвам... Хм... Много труден въпрос. Може би просто защото стила им и идеите им ме грабнаха. Нямат песен, която да не ми харесва. И по-точно трябва да не съм на себе си, ако не някой успее да ме хване да не знам (по-точно наизуст) някоя от песните им. Различното в тях е, че не пеят за любов. И че не са лигави и че мотивите в песните им винаги ще ми изглеждат на мода.

TFK (или Thousand Foot Krutch). Песните им страшно ме разтоварват. Несериозни са, направо различни от тези на LP, но и в тях има някаква дълбока мисъл. И те пеят за власт, лудост, чувства и отново не по лигавата. Отново им харесвам всичките песни, всичките албуми им са яки. (нищо че са само 4 Very Happy )

Evanescence. Умирате си за нещо сълзливо? Това за мен е поносимата версия на сълзливо. Когато съм ядосана и си ги пусна, всичко ми минава Crying . Обаче стила им е уникат - пеят за смърт по сълзливия начин Wink Good . Вижте Hello например. Ето ТАЗИ песен ми звучи красиво Crying

Metallica. Не съм им от няй-лудите фенове, но все пак биват. Песни като Enter Sandman, Sad But True, The God That Failed, Noting Else Matters, Unforgiven, ето те са за ценители.

Sum41. Направо дрогясал пънк Laughing tongue Любими изпълнители 680847 и съответно мнооооого по-разтоварващ и развеселяващ от TFK. Харесвам песни като The Hell Song, In Too Deep, Angels With Dirty Faces, Noting On My Bag, Summer, All She's Got и др.
Back to top Go down
http://www.vbox7.com/play:8a435047
Darkness4Ever

Darkness4Ever


Posts : 199
Join date : 2009-04-06
Age : 28
Location : СЛЪНЧЕВАТА СИСТЕМА

Любими изпълнители Empty
PostSubject: s   Любими изпълнители Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 9:09 am

Любимата ми грепа е LP и съм напълно съгласен с Христина, но повечето хар само как Chezzi се дере, но иначе изпълненията им са феноменални.
2-рата ми любима група е metallica. Харесвам ги защото са МНОГО яка група и пеят страхотно. Също така те не пеят само един стил - имат и мн яки балади само за цанители, както каза Христина.
Другата ми любима грепа e System Of A Down. Харесвам ги, защото те някак си смесват pop music с метъл и става много яко!
Любимите ми песни от LP сa "A Place For My Head" & "In The End"
A от Metallica - "Memory Remains" & "nothing else matters" & "Unforgiven"
Стигнахме и до System Of A Down. От тях любимите ми са "Toxicity" & "chop suey" & "ATWA"


Кирилизирано by SunFlower_
Back to top Go down
http://www.НеГоПомня.bg
KINGSIZE

KINGSIZE


Posts : 38
Join date : 2009-04-10

Любими изпълнители Empty
PostSubject: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 9:08 pm

KingSize (Bisollini & Bengalino)
Ben-G
Big Sha
The Game
Eminem
D12
Centa
Dolara
Nad Zakona
Chammillionaire
Lil'Jon
Lil'Scrapy
D4L

Това са.
Back to top Go down
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Любими изпълнители Empty
PostSubject: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 9:16 pm

Нова генерация
Нови цветя
Остава
Уикеда
Милена
Тангра
Ревю
The vibrators
Rage against the machine
Björk
Emilíana Torrini
Tori Amos
Rancid
The Kooks
R.E.M.
Gorillaz
Goldfrapp
CocoRosie
Reel big fish

Очертаващи се като любимци:
Regina Spektor
Smashing Pumpkins
Lily Allen
Emmy the Great
Radiohead
The Amphetameanies
Green day
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
Darkness4Ever

Darkness4Ever


Posts : 199
Join date : 2009-04-06
Age : 28
Location : СЛЪНЧЕВАТА СИСТЕМА

Любими изпълнители Empty
PostSubject: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 6:46 pm

Абе хора как може да харесвате толкова много групи.Аз дори не харесвам толкова песни Very Happy
Back to top Go down
http://www.НеГоПомня.bg
Beautiful*Dirty*Rich

Beautiful*Dirty*Rich


Posts : 112
Join date : 2009-04-08
Age : 27
Location : Konoha

Любими изпълнители Empty
PostSubject: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 2:31 pm

То аз ако харесам някоя група, то поне половината им песни обезателно са ми любими. А това, че давам по 3-4 примера, нищо не значи... Wink
Back to top Go down
http://www.vbox7.com/play:8a435047
AnimeManiak

AnimeManiak


Posts : 22
Join date : 2009-04-18
Age : 29
Location : огледаи се и ще ме видиш :D

Любими изпълнители Empty
PostSubject: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 12:15 pm

mindless self indulgence,Breaking Benjamin,тhe GazettE,Nonpoint,Seether,Dope,Godsmack ем... ся за тва се сещам ма имам и други Smile
Back to top Go down
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

Любими изпълнители Empty
PostSubject: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 5:07 pm

Ох, страшно много са... да видим...

Nirvana
Evanescence
Garbage
My Chemical Romance
Britney Spears ( убивайте ме Любими изпълнители 944715 )
Alice in chains
Pearl Jam
Eminem
Б.Т.Р
Графа
HIM
Appocalyptica
Red Hot Chilli peppers
Green day
Metallica
Linkin Park
Limp Bizkit
Paramore
Coldplay
Christina Aguilera
Foo fighters
И естествено, закъде без любимците ми Guns N' Roses и The Rasmus Dance
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Любими изпълнители Empty
PostSubject: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 12:59 pm

Йей, почти всички ги знам Dance Относно любимите групи...ами аз нямам постоянна. Една седмица (може пък и месеци) съм на една вълна, после съм на друга. Nightwish-овската мания позатихна, после и тази към Fair to Midland... Ся си прослушвам пак старите албуми на System of a down и мн им се кефя (Mezmerize е върха Любими изпълнители 30377 ) Абе коко заблуждавам, музикалната ми култура е под всякаква критика, имам невероятно дълъг списък с неща, които тр да прослушам, ама все не остава време хD
Back to top Go down
Sponsored content





Любими изпълнители Empty
PostSubject: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Любими изпълнители
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Любими извадки?
» Любими реплики от филми и сериали?
» Любими мисли, афоризми и крилати фрази

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _НеСвОбОдНа зОнА ХD_ :: Музика-
Jump to: