Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Коя е първата книга...

Go down 
+5
Smile
Darkness4Ever
Si
MSI[rock]
SunFlower_
9 posters
AuthorMessage
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Коя е първата книга... Empty
PostSubject: Коя е първата книга...   Коя е първата книга... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 5:49 pm

...която първа ви запали по четенето?
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Коя е първата книга... Empty
PostSubject: Re: Коя е първата книга...   Коя е първата книга... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:01 pm

За мен това е Хари Потър! Не може да се забрави тази книга .. Тя беше на брат ми. Но аз я прочетох след около месец-два *след като той я получи* и започнах да чета като луд . Спомням си как четох второта . Бяхме на Арапя. И всяка сутрин четох до плажа. И т.н. От там се зарибих.
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Коя е първата книга... Empty
PostSubject: Re: Коя е първата книга...   Коя е първата книга... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:23 pm

Оо, във втори клас си носих Харито дори на училище. Спомням си как по време на тестовете (когато бях готова) четях. Четях постоянно. Това беше първата книга, която ме запали и мн си я обичкам... Коя е първата книга... 66243
Back to top Go down
Si

Si


Posts : 35
Join date : 2009-04-01

Коя е първата книга... Empty
PostSubject: Re: Коя е първата книга...   Коя е първата книга... Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 2:19 pm

Тук ще се присъединя.
"Хари Потър" беше , е и винаги ще бъде една огромна част от живота ми.Книгата,която ме накара да заобичам четенето.Книгата,която ме накара да повярвам в магията.Книгата,с която отраснах и книгата,която никога няма да забравя.Която ми носи удоволствие всеки път,когато я прочета и ме кара да си спомням всичко,свързано с нея.
За мен не е просто поредица,не е просто книга и всичко това в нея не са просто думи.Те са спомени (:

П.С.Разгърнах го малко,но не смятмам,че една книга може да ме "запали по четенето".Една книга може само да ме накара да оценя литературата по-стойностно и да я заобичам по-силно
Smile2
Back to top Go down
Darkness4Ever

Darkness4Ever


Posts : 199
Join date : 2009-04-06
Age : 28
Location : СЛЪНЧЕВАТА СИСТЕМА

Коя е първата книга... Empty
PostSubject: Re: Коя е първата книга...   Коя е първата книга... Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 6:05 pm

и мойта е хари потър Very Happy
Back to top Go down
http://www.НеГоПомня.bg
Smile

Smile


Posts : 83
Join date : 2009-04-01
Age : 29
Location : Somewhere over the rainbow...

Коя е първата книга... Empty
PostSubject: Re: Коя е първата книга...   Коя е първата книга... Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 7:20 pm

Попринцип никога не съм обичала да чета книги. Миналото лято прочетох Хари Потър ( да знам, че е смешно.... ) Това стана любимата ми книга. Всичко там, просто този свят ме погълна тотално. От тогава започнах да се занимавам и с ХП форуми... Тази година прочетох Здрач.... Вече обичам да чета, разбира се чела съм и страшно много други книги... Smile
Back to top Go down
Beautiful*Dirty*Rich

Beautiful*Dirty*Rich


Posts : 112
Join date : 2009-04-08
Age : 27
Location : Konoha

Коя е първата книга... Empty
PostSubject: Re: Коя е първата книга...   Коя е първата книга... Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 2:25 pm

Хари Потър, много ясно. Dance /ха стига бе, не се бяхме сетили/ Laughing
Back to top Go down
http://www.vbox7.com/play:8a435047
Little J

Little J


Posts : 26
Join date : 2009-04-07
Age : 29
Location : Somewhere in your dreams...

Коя е първата книга... Empty
PostSubject: Re: Коя е първата книга...   Коя е първата книга... Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 8:44 pm

Аз май ще съм единствената, която ще с различава. Първата ми книга беше "Емил от Льонеберя" и много си я обичам. Тя наистина ме запали по четенето.
Back to top Go down
Beautiful*Dirty*Rich

Beautiful*Dirty*Rich


Posts : 112
Join date : 2009-04-08
Age : 27
Location : Konoha

Коя е първата книга... Empty
PostSubject: Re: Коя е първата книга...   Коя е първата книга... Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 4:52 pm

И тя не беше лоша ^^^^
Така съм се смяла на нея... Smile
Back to top Go down
http://www.vbox7.com/play:8a435047
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

Коя е първата книга... Empty
PostSubject: Re: Коя е първата книга...   Коя е първата книга... Icon_minitime1Sun May 10, 2009 10:29 am

Евала на Потър, че запалил толкова много хора! Very Happy Very Happy

Моята беше "Малкият принц" на Екзюпери.
И до днес си остава може би най - смислената книга, която съм чела. Smile
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Коя е първата книга... Empty
PostSubject: Re: Коя е първата книга...   Коя е първата книга... Icon_minitime1Sun May 10, 2009 2:51 pm

Такам .. ще ви помоля да не ме убивате ... много .. ама не съм чела "Хари Потър" . Започнах две книги (стаята и затвориника) ии .. ами не ме грабна тази книга!
А моята книжка (не мога да кажа, че съм запалена по четенето де .. ) е "Пипи дългото чорапче" .. Коя е първата книга... 669149
Back to top Go down
Sponsored content





Коя е първата книга... Empty
PostSubject: Re: Коя е първата книга...   Коя е първата книга... Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Коя е първата книга...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Първата целувка...
» Коя е най-тъпата книга...
» Коя книга четете в момента?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _НеСвОбОдНа зОнА ХD_ :: Литература-
Jump to: