Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Първата целувка...

Go down 
+5
Darkness4Ever
aidi
Smile
MSI[rock]
SunFlower_
9 posters
AuthorMessage
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Първата целувка... Empty
PostSubject: Първата целувка...   Първата целувка... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 6:17 pm

Кога беше първата ви целувка? Опишете tongue А ако не сте се целували как си представяте "идеалната" първа целувка?
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Първата целувка... Empty
PostSubject: Re: Първата целувка...   Първата целувка... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 8:04 pm

Амии...първата целувка , която имах Very Happy я нямам...Но си я представям така. Седим аз и тя , някъде , и аз виждам , че тя ме гледа и аз я гледам също.....Тогава действам...ест трябва да съм сиг , че ме харесва... Ии..тогава , леко докосвам косата й , и я погалвам , след това се приближавам , а останалото може да се сетите сами *особено тези , които са се целували*

П.П: Надявам се да не съм бил твърде перверзен Laughing !
Back to top Go down
Smile

Smile


Posts : 83
Join date : 2009-04-01
Age : 29
Location : Somewhere over the rainbow...

Първата целувка... Empty
PostSubject: Re: Първата целувка...   Първата целувка... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:29 pm

Ами и аз не съм се целувала, но си го представям супер романтично. Смисъл аз съм си романтичка попринцип. Стоим някъде навън седнали или пък може и в училище, примерно вдигнал ме и ме притиснал леко в стената, гледа ме ... Бавно се приближаваме и накрая просто ме целува... И всичко е супер романтично и не спираме да си шепнем " Обичам те! " и разни такива...

П.П Малеее ти ако си перверзен ... то аз съм ....
Back to top Go down
aidi

aidi


Posts : 49
Join date : 2009-03-29

Първата целувка... Empty
PostSubject: Re: Първата целувка...   Първата целувка... Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 10:06 pm

ООО Айде събрахме се клуб романтици blush .Ми аз си я представям така:Седим си под едно голямо дърво в парка и после... или Вали дъжд скриваме се под един...(нз как се нари4а то4но) и после...или аБЕ АЗ СЪМ ЗЛЕ И НЗ ЩО ТРЯБВА СЕ ДА СЕ КРИЯ Първата целувка... 627848 Very Happy Laughing
Back to top Go down
Darkness4Ever

Darkness4Ever


Posts : 199
Join date : 2009-04-06
Age : 28
Location : СЛЪНЧЕВАТА СИСТЕМА

Първата целувка... Empty
PostSubject: Re: Първата целувка...   Първата целувка... Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 10:10 pm

офф аз неа да коментирам макар че съм го праил 2 пати Very Happy
Back to top Go down
http://www.НеГоПомня.bg
KINGSIZE

KINGSIZE


Posts : 38
Join date : 2009-04-10

Първата целувка... Empty
PostSubject: Re: Първата целувка...   Първата целувка... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 12:24 am

В детската градина беше. Very Happy
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Първата целувка... Empty
PostSubject: Re: Първата целувка...   Първата целувка... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 10:44 am

Ми то в детската градина всеки е имал Very Happy
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Първата целувка... Empty
PostSubject: Re: Първата целувка...   Първата целувка... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 10:51 am

Аз не съм имал tongue . А ти Манчо имал ли си ?
Back to top Go down
Little J

Little J


Posts : 26
Join date : 2009-04-07
Age : 29
Location : Somewhere in your dreams...

Първата целувка... Empty
PostSubject: Re: Първата целувка...   Първата целувка... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 4:47 pm

Мисля, че Kingsize ще ме разбере...
Не е баш такава работа... и не е толкова романтично колкото си го представяте... е, зависи, но не това имам предвит.
Първата ИСТИНСКА целувка с език, която аз съм признала за хубава, беше на 1 април. xD

Бях се запознала с момчето същия ден и вечерта стана тази работа с целувката.[Въх, смятай, бахти курвата дет съм..]; таа... не беше кой знае какво.. бах се гушнала в него и бяхме на тъмно, понеже идиотите от ансамбъла излязоха от стаята и загасиха лампата под предлог да сме останели сами. И се разговорихме за различни неща и по едно време нещо го закачих за английския и му викам " Е, кажи нещо де! Каквото ти е на душата..." и той ми каза " I want to kiss you." И се сещате какво стана по-нататък...
Така че да ви кажа... зависи вие как ще го приемете.. не е тооооолкова вълнуващо колкото всички го описват...

P.S. Говоря глупости, много добре знаете, че ще се пръснете от вълнение, когато дойде момента...
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Първата целувка... Empty
PostSubject: Re: Първата целувка...   Първата целувка... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 5:33 pm

Дам..ясно...А какво стана с момчето?! Very Happy
Back to top Go down
Little J

Little J


Posts : 26
Join date : 2009-04-07
Age : 29
Location : Somewhere in your dreams...

Първата целувка... Empty
PostSubject: Re: Първата целувка...   Първата целувка... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 7:43 pm

Ами нищо. Оказа се пълен смотаняк... дори като се видехме из хотела ме игнорираше... пък сега отрича, дори казва, че не ме познава... нищо, че ни завариха един върху друг... заради него се скарах с приятелката си... ноо... да ви кажа не ми пука, защото не беше кой знае какво...
Back to top Go down
Edward[love]Bella
Admin
Edward[love]Bella


Posts : 189
Join date : 2008-09-27

Първата целувка... Empty
PostSubject: Re: Първата целувка...   Първата целувка... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 7:59 pm

Страхотна първа целувка.. , Little J!
Първата целувка... 49280
Back to top Go down
Little J

Little J


Posts : 26
Join date : 2009-04-07
Age : 29
Location : Somewhere in your dreams...

Първата целувка... Empty
PostSubject: Re: Първата целувка...   Първата целувка... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 8:01 pm

Аха, чакай, че офлуудихме темата... Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Първата целувка... Empty
PostSubject: Re: Първата целувка...   Първата целувка... Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Първата целувка...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Коя е първата книга...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _СвОбОдНа ЗоНа_ :: Другото-
Jump to: