Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Скина (Предложения)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Скина (Предложения) Empty
PostSubject: Скина (Предложения)   Скина (Предложения) Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 5:44 pm

Виждам, че общо взето всички са за сменянето на скина. Аз предлагам нов да се слага на 1 месец? Скина (Предложения) 977616 Ако се разрасне форума може и по-често... Обаче...за да са всички доволни ми хрумна нещо:
Който има предложения да поства тук бакграунди, готови скинове, лого-та, бутони и т.н.
Единият път ще слагаме предложението на един, следващ път - на друг и т.н.

Очакваме предложенията ви!
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Скина (Предложения) Empty
PostSubject: Re: Скина (Предложения)   Скина (Предложения) Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 8:37 am

Такам ето както направих аз.Стана сполучливо горе-долу.Дано го харесате Smile

Лого
Скина (Предложения) 758438y

Фон
Скина (Предложения) 758440g
Back to top Go down
Darkness4Ever

Darkness4Ever


Posts : 199
Join date : 2009-04-06
Age : 28
Location : СЛЪНЧЕВАТА СИСТЕМА

Скина (Предложения) Empty
PostSubject: Re: Скина (Предложения)   Скина (Предложения) Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 1:25 pm

хм,парво са малко женски а и са супер пъстри и става мн гадно за скин опитаи се да не са толкова ярки и разноцветни цветовете Скина (Предложения) 599940 това е моито мнение ако админите го хар да го слагат Smile
Back to top Go down
http://www.НеГоПомня.bg
Si

Si


Posts : 35
Join date : 2009-04-01

Скина (Предложения) Empty
PostSubject: Re: Скина (Предложения)   Скина (Предложения) Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 5:45 pm

Аз обичам пъстроцветни неща и това не ми е проблем.
Обаче Night shadow е напълно прав като казва,че са по-момичешки.Трябва да е нещо унисекс.Нещо тинейджърско,което да се харесва и на момичета,и на момчета.
И освен това не мисля,че на логото трябва да има "By Sunshine " Скина (Предложения) 977616

Аз ще помисля и ако се сетя нещо,ще постна.
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Скина (Предложения) Empty
PostSubject: Re: Скина (Предложения)   Скина (Предложения) Icon_minitime1Fri Apr 17, 2009 11:13 am

Защо да няма бай Съншайн?Нали аз съм го правила? Скина (Предложения) 977616 Иначе се водех по скина в момента ии повръщня е,знам.Дилийтвайте ми поста...
Back to top Go down
Si

Si


Posts : 35
Join date : 2009-04-01

Скина (Предложения) Empty
PostSubject: Re: Скина (Предложения)   Скина (Предложения) Icon_minitime1Fri Apr 17, 2009 4:10 pm

Да,ти си го правила и ние всички във форума го оценяваме,най-вече админите,сигурна съм.И все пак не е нужно да го има върху логото...или поне да е в долния десен ъгъл с по-малки буквички,където си слагат подписите повечето автори.
Иначе не повръщня,добро е,просто е момичешко.Ако се сложат и няколко тъмни цвят тук там може да се получи и още по-добре.
Мислех си,че можем да се поведем по сегашната картинка на форума "Better in color" и от едната страна,където е розовото,например,да се сложи черно или нещо.Или по-скоро,където е жълтото.Или тъмно синьо,да не е черно.
Нещо такова.Не знам.^^
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Скина (Предложения) Empty
PostSubject: Re: Скина (Предложения)   Скина (Предложения) Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 12:49 pm

Ами всъщност на мен картинките мн си ми саресват като картинки, но... Нещо в последно време не ми ги отвяра Скина (Предложения) 977616 Исках да изпробвам просто как ще стоят на истински форум, обаче не ми излязоха...
От друга страна знам, че е глупаво да карам потребителите да правят сами скина, затова ще се погрежа да сложа нов възможно най-скоро. Просто сега с това училище, ограниченията за време на компа... Скина (Предложения) 8425
Back to top Go down
Sponsored content





Скина (Предложения) Empty
PostSubject: Re: Скина (Предложения)   Скина (Предложения) Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Скина (Предложения)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Скина (Коментари)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _За НаС_ :: Предложения-
Jump to: