Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Бихте ли искали...

Go down 
5 posters
AuthorMessage
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Бихте ли искали... Empty
PostSubject: Бихте ли искали...   Бихте ли искали... Icon_minitime1Sat Mar 21, 2009 7:35 pm

Бихте ли искали да знаете точно кога ще напуснете този свят, за да започнете пътешествието си към отвъдното? С една дума кога точно ще умрете. Какво бихте направили ако знаете колко точно ви остава?
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Бихте ли искали... Empty
PostSubject: Re: Бихте ли искали...   Бихте ли искали... Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 9:11 pm

Ами първо бих си казал... Че и много ,и малко, това може да се промени . Всичко зависи от това ти как живееш живота си иначе в противен случай , Дея...Тази тема щеше да е свързана с темата "Съдба" и щеше да се наложи да триеш. tongue Според мен , ако ти остават 80 години живот , винаги можеш да скочиш от 10 етажен блок и...така да докажеш , че можеш да промениш предопределеното. А пък ако ти остава малко живот...Или влизаш в кома ...илии просто умираш Very Happy още на секундата , не когато си смятал да го правиш и става! Не съм писимист , нито мазохист, нито емо (подобно е на мазохист ,все пак) и затова с тези обяснения искам да покажа , че винаги си способен да промениш съдбата. Ако не можеше бих направил всичко и обяснил на всички защо го правя , за да се чувствам наистина жив! Good
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Бихте ли искали... Empty
PostSubject: Re: Бихте ли искали...   Бихте ли искали... Icon_minitime1Mon Mar 30, 2009 10:42 pm

Знаеш ли, винаги съм си мислила колко искам да знам кога точно ще умра .. Аз попринцип съм доста точен човек, така че ... Ще искам да разпределя всичко хубави работи, които не съм правила досега за през годините .. Но, представете си, че ни оставо още съвсем малко ... Бихме били доволни, ако разберем навреме, за да може да преживеем най-хубавите си мигове! Wink
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Бихте ли искали... Empty
PostSubject: Re: Бихте ли искали...   Бихте ли искали... Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 7:40 pm

Има една поговорка "Изживей всеки ден сякаш ти е последен". Разбира се, това не може да се спазва напълно. Но трябва да се опитваме като цяло да изживяваме всеки свободен (пък и не толкова свободен) момент на Max. Естествено ако знаем, че ни остава една седмица примерно...бихме преподредили приоритетите си изцяло. Само, че...поне аз мисля, че не бих могла да се справя с това - да знам точно кога животът ми ще свърши. Просто знаеш, че каквото и да паравиш и колкото и отчаяно да се опитваш да събереш още малко хубави изживявания...съвсем скоро си отиваш. Абе аз бих полудяла, може би бих се депресирала напълно. Пък и да не бях, съгурна съм, че в даден момент щеше да ми дойде в повече и да изпадна в истерия. Защото колкото и да ми остава, все пак не би било достатъчно и просто...
Абе не знам, ама примерно на Breaking Dawn като идваха Волтури и беше толкова безнадеждно... Чудех се как Бела не изперка. Защото в крайна сметка знаеше, че отива да умре, да загуби детенцето си, Едуард...завинаги...но нищо не можеше да направи. И тогава се чудех: Добре, ако не се разпищи, ако не плаче истерично сега...то кога, за Бога?!
Не знам, може би аз съм страхливка относно това, но наистина не бих го понесла... Sad2
Back to top Go down
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

Бихте ли искали... Empty
PostSubject: Re: Бихте ли искали...   Бихте ли искали... Icon_minitime1Wed May 06, 2009 9:27 pm

Saphira>:-) wrote:
Според мен , ако ти остават 80 години живот , винаги можеш да скочиш от 10 етажен блок и...така да докажеш , че можеш да промениш предопределеното. А пък ако ти остава малко живот...Или влизаш в кома ...илии просто умираш Very Happy още на секундата , не когато си смятал да го правиш и става!

Да, но ако следваме теорията на относителността или каквото и да е там, бихме могли да предположим, че съдбата ти е свързана с това да си заблуден, но да скочиш от дадения 10 - етажен блок. И тогава пак ще стане предпоределеното, само дето ти ще си мислиш, че си прецакала съдбата...
Така че, вариации много. Аз не искам да знам.
Ще умра като ми дойде времето. И утре да е, не искам да знам, мразя да ми поставят крайни срокове, а какво по - крайно от това?
Back to top Go down
Under My Skin ^^

Under My Skin ^^


Posts : 170
Join date : 2008-10-02

Бихте ли искали... Empty
PostSubject: Re: Бихте ли искали...   Бихте ли искали... Icon_minitime1Thu May 07, 2009 9:40 am

Не,определено не искам.Предпочитам да се наслаждавам на всеки миг,всеки момент от живота ми.Всеки живот,всеки момент е по своемо уникален като сън и няма смисъл да знаеш кога и какво точно ще ти се случи.Каква полза има?Ето това се нарича сътба.Най-добрата ми фр имаше лабрадор на 5 години-млад,хубав,добър,постоянно играе,а една сутрин просто излаял и умрял от нищото.На това какво друго може да се каже освен сътба?
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Бихте ли искали... Empty
PostSubject: Re: Бихте ли искали...   Бихте ли искали... Icon_minitime1Sun May 10, 2009 2:00 pm

Saphira>:-) wrote:
Според мен , ако ти остават 80 години живот , винаги можеш да скочиш от 10 етажен блок и...така да докажеш , че можеш да промениш предопределеното. А пък ако ти остава малко живот...Или влизаш в кома ...илии просто умираш Very Happy още на секундата , не когато си смятал да го правиш и става!

Teen Spirit wrote:
Да, но ако следваме теорията на относителността или каквото и да е там, бихме могли да предположим, че съдбата ти е свързана с това да си заблуден, но да скочиш от дадения 10 - етажен блок. И тогава пак ще стане предпоределеното, само дето ти ще си мислиш, че си прецакала съдбата...
Така че, вариации много. Аз не искам да знам.
Ще умра като ми дойде времето. И утре да е, не искам да знам, мразя да ми поставят крайни срокове, а какво по - крайно от това?

Сори за флууда, ама само да поясня, че той всъщност е момче .. Laughing


Last edited by Dark AngeL on Mon Jun 22, 2009 7:57 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Бихте ли искали... Empty
PostSubject: Re: Бихте ли искали...   Бихте ли искали... Icon_minitime1Sun May 10, 2009 4:35 pm

И аз сори за флууда , ама... Very Happy защо , Вяра, ми защитаваш честта xD. Нека да съм момиче . Very Happy
Back to top Go down
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

Бихте ли искали... Empty
PostSubject: Re: Бихте ли искали...   Бихте ли искали... Icon_minitime1Wed Jun 03, 2009 9:11 pm

Ох, сега чак го видях това.
И аз сори за флууда - ама предположих по ника (като е на женски дракон) че си момиче.
Най - искрени извинения. Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Бихте ли искали... Empty
PostSubject: Re: Бихте ли искали...   Бихте ли искали... Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Бихте ли искали...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Бихте ли...?
» Какво бихте направили ако...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _СъЩиНаТа_ :: Фитнес за мозъка-
Jump to: