Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Бихте ли...?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Бихте ли...? Empty
PostSubject: Бихте ли...?   Бихте ли...? Icon_minitime1Sun May 10, 2009 12:16 am

Абе..знам,че идеята е откачена и Дейчето няма да пропусна да ми изтърси нещо от рода на: "Дребо,от скука ли ги мислиш тия?" xD,ама ще го напиша.. Very Happy Та,с един приятел се разхождахме пред малко (01:14) край нас в тъмното и си говорихме..ако ви се случи..случайно си излизате ии..примерно някви скинари (xD) излизат пред вас и почват да ви се *фръцкат* Very Happy,обаче вие имате примерно джобно ножче..ии бихте ли го използвали?В смисъл да ,естествено,обаче като знаете,че може да ви вкарат в затвора или нещо от рода?Е..айде чакам потребителски мнения и админски сарказъм (Дея Very Happy )
Back to top Go down
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

Бихте ли...? Empty
PostSubject: Re: Бихте ли...?   Бихте ли...? Icon_minitime1Wed Jun 03, 2009 9:13 pm

Аз искам да ми разясниш какво имаш предвид точно под "скинари", понеже всеки си има различна концепция, и тогава ще ти отговоря. Smile
Back to top Go down
 
Бихте ли...?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Бихте ли искали...
» Какво бихте направили ако...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _СвОбОдНа ЗоНа_ :: Другото-
Jump to: