Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Какво бихте направили ако...

Go down 
+2
MSI[rock]
Edward[love]Bella
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Edward[love]Bella
Admin
Edward[love]Bella


Posts : 189
Join date : 2008-09-27

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 10:15 pm

Ами това смятам да е нещо като игра. Всеки задава въпрос на следващия започващ с " Какво бихте направили ако... " .. [не съм объркала раздела xD]...

Какво бихте направили ако се случи най лошото с ваш близък.. [знам звучи гадно, но замислете се.. ]
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 10:23 pm

Ами под най-лошото разбирам , да си отиде от тоя свят ... Аз бих плакал доста време ...след товааа бих си обещал да не правя глупости в живота повече ии.... нз бих го уважил! Какво бихте направили ако... 627848 Често ми се е случвало на майка ми да звънят за отминал пациент *под отминал - гътнал , нали разбирате* Crying И съм плакал заради нейните пациенти ... Абе не често , ами два пъти *всичките досега са всъщност два*! Така ,че за човек когото не познавам съм плакал , какво ли ще е ако е за човек когото познавам! А дори близък? Shocked2 Дали ще има потоп?! Crying Crying Crying Crying Crying Very Happy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Такаам....моето въпросче:
Какво бихте направили , ако ...разберете , че сте експеримент на луди учени? Shocked2 Какво бихте направили ако... 599940
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 10:30 pm

Експеримент на луди учени?!?! lol! lol! lol! Бих разбрал за какво са ме използвали и ако се окаже ,че съм човек-крава ще мога да се фукам "Йеа,хора,вие се базиката ама аз сериозно съм крава!!!" Laughing Laughing Хъх,след това ще вдигна малко скандалче на учените ,а те сигурно ще ме унищожат в някакъв лазер,ама пука ми,нали все пак ще умра с мисълта "Е,значи в Междузвездните не лъжат за лазерите!!! " Very Happy

Май КуЕсЧъЪн.. ЪъЪ.. Arrow Arrow Какво бихте направили,ако ви кажат ,че сте осиновени.. Question
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 10:34 pm

Оо...ами бих питал , всъщност кои са ми родителите , ако се знае Какво бихте направили ако... 599940 И ще се объркам тотално! Ама ще си обичам осиновителите ! ! ! Бих казал ,че няма да го пазя в тайна....Стига да не е нещо незаконно , щото не правя такива работи Evil ! Very Happy
Какво би направил , ако те нападнат кучета? ? ? (2) (въпрос с повишена трудност*)
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 10:39 pm

За кучетата..зависи,примерно ако знам,че съм виновен (топката събори тухлите на кучето Very Happy ) ии ще бягам и ще гледам да се скрия,ако не да ме нахапят и да умра на място,че да си взема поука!! А ако знам ,че не съм виновен и ме гонят разярени бездомни песове,ще се обърна и ще им обясня ситуацията.. Laughing

Мой ВЪЪпроС..Какво ще направиш,ако човекът ,който ти харесваш,ти каже,че те харесва.. банално,но ми е интересно какво би направил Гоерги (понеже само с него сами си пишем Crying ) Very Happy Very Happy
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 10:42 pm

оо ами бих се гръмнал от радост Какво бихте направили ако... 355189 Второ ще се осъзная , че е сън , защото никога не ми е ставало и едва ли ще стане скоро! Но все пак бих !Й! *не съм обратен* казал , че blush я обичам също ии...бих и предложил да станем гаджета !
ооо Ами въпросът ми е :
Ако се намираш насред средата на пустиня какво би направил?
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 10:50 pm

Honestly.. ще се нагълтам с пясък, за да умра,щото иначе ще умра по -мъчително ,а ако имам пистолет,ще си тегля коршумчето..ама ако съм в Египет,първо ще разгледам.. Very Happy Very Happy
Ами,въпросът е.. Би ли казал на момче "обичам те".. Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Very Happy Very Happy Просто като приятел,просто те зарадва супер много,и не можеш да опишеш радостта си и се изкускаш.И той се ококорва..Какво прайваш тогава?!?! Dance Dance Dance Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 10:52 pm

Казвам му - На испански! - Te quierra , не Te amo ! което значи че го обичам и в двата случая , но в единия е като приятел , а другия е в смисъла в който никога никой не ми е казвал Crying
Сънуваш сън в който всичко става реалност , но ти контролираш съня си... Какво би искал да стане реалност?
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 10:57 pm

Ами..онзи ден сънувах Новолунието и се събудих ,точно когато с Едуард си говорехме някви работи.. (не че го харесвам по онзи начин,просто ми беше БАТКОО!!!! ) и адски се ядосах.. Какво бихте направили ако... 8425 Какво бихте направили ако... 8425 Какво бихте направили ако... 8425 Какво бихте направили ако... 8425 Какво бихте направили ако... 8425 И точно затова когато сънувам хубав сън,бих го оставил да се развие сам,но просто щях да направя така,че да се събудя чак когато стане гадно и мъчително.. Smile2

ВъпрОсът ееЕ.. КаКвоо би НаПрааАвиЛлЛ,ако някаква гадна гнусна дебелана,която се подиграва на всички ти се сваля и ти се навира?? *повръща,повръща,повръща* и знаеш,че ако не и отвърнеш ще те унищожи,буквално?!?!?! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Какво бихте направили ако... 891837 Какво бихте направили ако... 891837 Какво бихте направили ако... 891837 Какво бихте направили ако... 891837 Какво бихте направили ако... 891837 Какво бихте направили ако... 891837 Какво бихте направили ако... 910782 Какво бихте направили ако... 910782 Какво бихте направили ако... 910782 Какво бихте направили ако... 680847 Какво бихте направили ако... 680847 Какво бихте направили ако... 680847
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 11:01 pm

ТУК вече говорим не само локално , ами глобално....тоест ъъъ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing МАЩАБНО Ще помоля , някое хубаво момиче да я набие ... ама хубаво , моя ръст горе-долу ...не е нужно да е каратистка ....иии искам да е добро и умно :P и после ако ме спаси , ще се влюбя в него! КАКВО ГОВОРЯ няма да жертвам хубаво момиче само за да се спася от някаква планета?!

Въпрос : Ако ти харесваше едно момиче , и твоят приятел също го харесва....и момичето се чуди между кой от двамата да избира ...какво би направил? Smiling
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 11:04 pm

Ъъъ?? Ами ако момичето не харесва нито единия?? lol! Добре де,да кажем ,че харесва някой.И тя просто трябва да избере,не мога да кажа "избери мен,избери мен" ,това да не е купуване на часовник ,бе?? Това определя начина на живот едва ли не на това момиче за колкото и да е малък период от време,а понякога и повече..

КуЕсЧъН.. Какво би направил ако харесваш две момичета,а едното ти каже,че и то те харесва и..абе явно сме на тема ДРАМА.. та.. ? Wink

Едит:Искам да отговоря и на въпроса на Йонито,че ме заиинтересува.. tongue tongue Ами...ще ми стане много гадно,но ще ги оставя ,нали се обичат.Това означава следното: Ако е приятел го пребивам (ако той знае,че харесвам момичето),а ако е момиче..ъъ?? няма как да стане при мен.. Very Happy Very Happy
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 11:08 pm

Амиии първо...ще попитам другото...след това ще започна да се депресирам от щастие уж , обаче и няма да мога да уча , да слушам в часовете и такива докато не го измъдря...
въпрос : Ако харесваш 2 момичета , едното ти каже , че те харесва , а ти харесваш другото повече но не си сиг , че то хар теб ...какво би направил?
*ОФТОПИК - ЛИГАВНЯ * - Ако разменим думите в темата няма да е зле - Какво би направил ако?=Какво ако би направил?
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Sun Mar 29, 2009 9:09 am

Абе хора, вие не оставяте място за други в тая игра! Не ви е срам. Как ще тръгна да отговарям какво бих направила ако харесвах две момичета?! Laughing
Ама иначе добра темичка се е получила Good

Мда.. Хубава е ама и мен изхвърлиха снощи xD... BY Edward[love]Bella
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Sun Mar 29, 2009 9:32 pm

Емм .. аз малко ще сменя 2 момичета на 2 момчета ... Ами бих се замислила НАИСТИНА кой харесвам повече ...
1) Ако това е първото момче (това, което ме харесва) и Какво бихте направили ако... 405163 ! Ще се опитам да му намекна и ще чакам да се сети, но ако се забави ще му го изтърся!
2) Ако е второто момче (това, което не е сиг, че ме харесва) ... Ще ми е много гадно, но в никакъв случай няма да прибягна към по-лесния вариант - другото момче ... Може би бих направила всичко възможно да се сприятеля с момчето ....

Такамм ... моят въпрос:
Какво бихте направили ако ... някой ви дразни хипер много, а не знаете как да го отрежете? Very Happy
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Mon Mar 30, 2009 8:57 pm

Ми няма да го отрязвам,защото ще знам ,че ще му е супер гадно и той не вижда нещата така,Вяра.. Какво бихте направили ако... 781940

*Някой друг да даде въпрос,че..*
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Mon Mar 30, 2009 9:21 pm

Ами...аз трябва да отг на въпроса на Вяра... Първо ще се опитам да го разбера напълно и ще го изчакам да се изкаже . Второ ще се замисля , дали е честен , дали е добър и други качества , независимо дали ме дразни! *имам много приятели които ме дразнеха отначало , но като разбрах , че имат добри качества и хопи-тропи са ми най-добрите приятели* . След това ще преценя дали аз да му дам шанс , а след това нека той сам да ми докаже , че можем да бъдем приятели!
П.П: Попринцип вече рядко се питам дали един е глупав или умен, дразнещ или приятен...Искам да съм приятел с всички Good Wink
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Mon Mar 30, 2009 10:09 pm

Амм ... леко си забрави въпроса ама .... Very Happy и без него ще минем!
П.П.: Сори за флууд-а ... Какво бихте направили ако... 977616 .. Изтрийтее го после!
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Mon Mar 30, 2009 10:29 pm

Е Very Happy Very Happy , явно трябва да лея мозък?! Ец... Не че съм мъдър , но ...ето някакъв въпрос.
Тук идва краят на света... Да не пускате машини да ви отговарят , защото ще блокират.
Кое е първото , яйцето или кокошката?! Какво бихте направили ако... 977616 tongue
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Mon Mar 30, 2009 10:34 pm

Петелът! Dance
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Mon Mar 30, 2009 10:35 pm

Айдее .. айде.. приема се за...ъм много изчерпателен отговор! Ти си Very Happy !
Back to top Go down
Beautiful*Dirty*Rich

Beautiful*Dirty*Rich


Posts : 112
Join date : 2009-04-08
Age : 27
Location : Konoha

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 10:58 am

Може ли аз?

---------------

Какво би направил, ако осъзнаеш, че... си обречен? (разбирате ме)
Back to top Go down
http://www.vbox7.com/play:8a435047
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 3:41 pm

Ами примерно , ако е някаква болест бих стоял вкъщи *Ако е заразна* или бих правил всичко , което ми се прави *легално или нелегално* Very Happy тъй като знам, че болестта ще ме убие! Very Happy А в друг случай , ако някой ми каже , че просто съдбата ми е такава...аз ще се опитам да я променя...примерно ако ми каже , че ще ме убие мечка , няма да припарвам гората известно време ! Very Happy *докато не ми се примре*
Back to top Go down
Beautiful*Dirty*Rich

Beautiful*Dirty*Rich


Posts : 112
Join date : 2009-04-08
Age : 27
Location : Konoha

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 3:55 pm

Амиииии... ти нещо нямали да напишеш?
Back to top Go down
http://www.vbox7.com/play:8a435047
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 6:31 pm

Не ми работи много мозъкът...Задай ти въпрос! Wink
Back to top Go down
Beautiful*Dirty*Rich

Beautiful*Dirty*Rich


Posts : 112
Join date : 2009-04-08
Age : 27
Location : Konoha

Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 7:07 pm

Какво би направил във внезапна едномесечна ваканция, ей така, точно когато най-малко очакваш тъпото даскало да има край? Какво бихте направили ако... 599940
Back to top Go down
http://www.vbox7.com/play:8a435047
Sponsored content





Какво бихте направили ако... Empty
PostSubject: Re: Какво бихте направили ако...   Какво бихте направили ако... Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Какво бихте направили ако...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Бихте ли...?
» Бихте ли искали...
» Какво да правя тук?
» Какво да правя тук?
» Какво да правя тук?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _СъЩиНаТа_ :: Фитнес за мозъка-
Jump to: