Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Последното, което гледах...

Go down 
+3
Smile
MSI[rock]
immature.
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 9:59 am

Кое беше то? (:
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 10:01 am

Моето беше "Предсказанието" или нещо такова Wink !
Back to top Go down
Smile

Smile


Posts : 83
Join date : 2009-04-01
Age : 29
Location : Somewhere over the rainbow...

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 10:28 am

аз последно гледах Another Cinderella story

Многоо ми харесаа Последното, което гледах... Choir
Back to top Go down
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 11:10 am

Dollhouse S01E04

Dollhouse S01E05

С всеки следващ епизод става все по-интересно и по-интересно. Остават ми още два, които ще изгледам по-късно днес или утре, преди новия съботен епизод. Засега се развива доста доста добре. И... ох, не мога да се изкажа нещо. Ще си догледам излезлите серии и пак ще пиша...


Bride Wars
Доволно предвидим, но все пак приятен, особено в сравнение с повечето американски бози, които преливат от простащина. 
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 3:49 pm

Последното бешее..ъъ Гол! 2.И Здрач tongue
Back to top Go down
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 6:59 pm

Wild child.
Ще се въздържа...
(Рус.Рус.Р-У-С.)
...от коментар. Последното, което гледах... 344617
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Sat May 09, 2009 7:47 pm

Dollhouse се чудя дали да го започвам.
Същото важи и за The Fringe. Отзивите са добри, казват че не поредната американска боза, а някакви психологични експерименти.
Както и да е, вижте го в замунда.

Днес гледах If only, хубаво филмче.
Романтично, но не съвсем комедия.
Та, препоръчвам го, имаше известна доза мистерия, макар и да не е моя тип жанр, беше готин.
Back to top Go down
Darkness4Ever

Darkness4Ever


Posts : 199
Join date : 2009-04-06
Age : 28
Location : СЛЪНЧЕВАТА СИСТЕМА

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Sat May 09, 2009 8:02 pm

8 Mile
Back to top Go down
http://www.НеГоПомня.bg
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Sun May 10, 2009 12:39 pm

Целият втори сезон на любимия ми сериал: The L word.
За трети път, знаех вече всички реплики наизуст, ама nevermind...
Някой оттук ако го е гледал, в което доста се съмнявам... Едно голямо гуш от мене. Dance
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Sun May 10, 2009 2:57 pm

Аз ги гледах, но само по телевизията и не в присъствието на нашите .. яко филмче! Последното, което гледах... 66243 Бтв, Дея, препоръчвам ти го - ще паднеш ..
Честно казано, нямах компютър от около 1 месец .. до днес Последното, което гледах... 66243 ии последното филмче беше "Планината на вещиците". Не е велик филм, но Сет .. Последното, което гледах... 669149
Сега се чудя какво да гледам и .. някакъв съвет? Последното, което гледах... 977616 Сега съм си в горе-долу добро настроение и ми се гледа нещо призрачно. Моля ви, ако някой е гледал нещо добро напоследък, да каже Последното, което гледах... 66243
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Sun May 10, 2009 4:35 pm

Оо,Верчии Very Happy ...сори за флууда,обаче..къде точно гледа "Планината на вещиците",щото и аз скоро го гледах,ама нещо не си спомням.. Laughing
Back to top Go down
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Sun May 10, 2009 6:42 pm

"Dogville" !!!
"Conversations with other women" !!!
"The Jackal" !!!
"Speak" !!!

---

"Manderlay" !!!

"Manderlay" се оказа също толкова страхотен, колкото и първият филм. Е, може би щеше да ми хареса с една идея повече, ако ролята на Грейс пак се изпълняваше от Никол Кидман. Не че не харесвам Брайс, нито пък казвам, че се справи зле с ролята, даже напротив, но все пак ми се струваше по-добре в продължението да си играе Никол. Последното, което гледах... 977616

---

"The Man Who Cried" !!!

Не останах особено впечатлена. Нещо му липсваше и тази липса ми попречи да го почувствам. Даже актьорите не ми помогнаха много - Christina Ricci, Cate Blanchett и Johnny Depp. Първите две бяха страхотни, всъщност, но Джони...въобще не беше като другите му филми. Пак играе циганин, но го предпочитам в "Chocolat".

Сега ще си търся друг филм, че тоя за малко не ми уби желанието.
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Mon May 18, 2009 1:39 pm

The Reader
Много хубав филм. Kate Winslet беше страхотна. Разчувствах се.
Dangerous beauty
За втори път го гледам. Красив е. А погледът на Rufus Sewell... ^_^
Jeux d'enfants
Много сладък. Хареса ми. А и главната героиня беше страшно симпатична (в последствие се оказва, че тази актриса съм я виждала вече в "Big fish" на Бъртън, а и играе в "Public Enemies" и "Nine", които толкова очаквам).
Gosford park
Ммммм...

Така че съм напълно удовлетворена от филмите, които изгледах. За съжаление, пак ми свършиха. Сега ще си търся нови. Все още не съм гледала "American history X", но нещо не съм се настроила за него. То аз "Dancer in the dark" още не съм догледала, та....


---

[За да не пускам още едно мнение...]
"The Cake Eaters" - Не изгледан, а недогледан. По-интересно ми беше да си пиля ноктите. Не гледах много, но Kristen Stewart ми беше нещо изкуствена. Малко май се насилваше с ролята.
"A Good Year" - Russell Crowe от край време ми е крайно несимпатичен. Въпреки че тук го намирам за поносим. Сигурно, защото гледах по-скоро Marion Cotillard, която пък си е все така красива. Иначе филмът не е нещо особено, приятен беше, едва ли ще го гледам втори път, освен ако не го засега по телевизията, примерно. Във всеки случай беше за предпочитане пред първия.
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Thu May 28, 2009 3:29 pm

[Е, съжалявам, ама...]

"Dancer in the dark".
Изключителен филм! Страшно силен, предизвикващ взрив от емоции. Невероятна Björk, невероятен Lars von Trier.


Crying Crying Crying
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Fri May 29, 2009 8:22 pm

^~^..Mr. Nice GuY..^~^ wrote:
Оо,Верчии Very Happy ...сори за флууда,обаче..къде точно гледа "Планината на вещиците",щото и аз скоро го гледах,ама нещо не си спомням.. Laughing
Мии .. някъде към Ямбол май беше .. Последното, което гледах... 599940 xD
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Sat May 30, 2009 10:08 am

Да,и аз..айде другия път гледай..1 седалка разстояние(нали тъй беше,Йонито?) надясно и може да се видим Very Happy
Back to top Go down
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Wed Jun 03, 2009 6:31 pm

Гледах Розовата Пантера 2. Много се смях, през сълзи.
Гледах 2 сезона на един страхоте криминален сериал със Сара Шахи - Life

Препоръчвам го, на мен ми стана един от любимите. Cool
Back to top Go down
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 9:05 pm

Se7en - Уникален филм.
Хора, гледайте "Господин за един ден" - може даже темичка да спретна, ако на някой му допадне.
Единствения филм, на който съм се смяла през сълзи! Последното, което гледах... 944715
Back to top Go down
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Tue Jun 23, 2009 6:40 pm

"The Hours" - Превъзходен! Не съм и очаквала, че ще ме грабне до такава степен. Резултатът: час и половина размишления + мнението ми за Nicole Kidman и Julianne Moore постоянно ескалира и са на почетно място сред любимкитеми, + че още утре отивам да си потърся нещо от Вирджиния Улф.
"The Fisher King" - Terry Gilliam, братче. Хареса ми, но свърши преди 15 минути и едва ли мога да споделя кой знае какво; не съм го осмислила още. Приятно изненада съм от Jeff Bridges и Robin Williams. (изпълнението (онова изпълнение ; ) xD )на Michael Jeter няма да мога го забравя скоро).
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 10:28 pm

The Shawshank Redemption - Кинг, братче Very Happy
Морган Фрийман - на ниво, както винаги, той не остарява, трябва да жиувее вечно, велик... много го обичам Good

One flew over the cuckoo's nest - Джак Никълсън тоя път...
Като по - млад, направо за хубавец минава.
Много хубав филм, много. Който не е чел книгата много губи Последното, което гледах... 49280
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 11:00 pm

Омг...както си четох старите теми отново..и осъзнах, току що, какво беше тва The L Word..ии..омг??Любим сериал??Абе, вие нормални ли стее?Само вижте кавъра и умрете..?? Последното, което гледах... 891837 Последното, което гледах... 283730
Back to top Go down
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 9:29 am

"Malèna" - Много красив филм с изключително красивата Monica Bellucci. Последното, което гледах... 30377
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 10:53 am

^~^..NeMo..^~^ wrote:
Омг...както си четох старите теми отново..и осъзнах, току що, какво беше тва The L Word..ии..омг??Любим сериал??Абе, вие нормални ли стее?Само вижте кавъра и умрете..?? Последното, което гледах... 891837 Последното, което гледах... 283730

Това не го разбрах много точно...
Май трябваше вече да съм умряла отдавна. Very Happy
И да, любим сериал ми е, защо да не е?

Гледах Изкуплението Шоушенк с Морган Фрийман и много ми хареса. каквито и суперлативи да излея по адрес на филма, няма да са достатъчни.
The Virgin Suicides, гледах и това.
Общо взето ми хареса, макар че трябва да го гледат побърканите родители, вместо децата, за да се псиихират допълнително, да не взмемат да им дойдат няколко идеи как по - качествено да си прережат вените.
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 9:27 pm

"Отново на 17" .. не е дълбок филм, но е мн як lol!
Back to top Go down
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 9:39 pm

И аз не виждам нищо лошо в това "The L World" да ти е любим сериал. Дори си мисля, че и на мен би могъл да ми бъде любим, стига да отделя време да го гледам... (:

По темата: "Weeds" S01E01-S01E04.
Не знам дали е достатъчно, за да кажа, че е новият ми любим сериал (след Хаус, разбира се, него никой не го минава). Ако не е - то това е потенциалният ми любим сериал. Взаимоотношенията, случките... Въобще, много ми харесва. Ще видим нататък как е...
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
Sponsored content





Последното, което гледах... Empty
PostSubject: Re: Последното, което гледах...   Последното, което гледах... Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Последното, което гледах...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Кое е последното нещо...
» Кое е това, с което...
» Единственото, което остана след мен...
» Нямаш опит с форумите? Тук ще намериш всичко, което ти трябва!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _НеСвОбОдНа зОнА ХD_ :: Кино-
Jump to: