Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Кое е последното нещо...

Go down 
4 posters
AuthorMessage
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Кое е последното нещо... Empty
PostSubject: Кое е последното нещо...   Кое е последното нещо... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 5:44 pm

...което ви разплака/засмя днес?
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Кое е последното нещо... Empty
PostSubject: Re: Кое е последното нещо...   Кое е последното нещо... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 6:16 pm

Разсмя ме караницата на сестра ми и гаджето й Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Кое е последното нещо... Empty
PostSubject: Re: Кое е последното нещо...   Кое е последното нещо... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:18 pm

Последното нещо , което ме разсмя беше един мой фр от Бургас , когато го изпращах.... Very Happy Laughing
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Кое е последното нещо... Empty
PostSubject: Re: Кое е последното нещо...   Кое е последното нещо... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:55 pm

Ех, какви сте мазни, ще направя отделна тема само за плаченето tongue Щото така виноги избирате смеха...
[~|-CuLLeN..~|~] wrote:
[b]Разсмя ме караницата на сестра ми и гаджето й Very Happy Very Happy Very Happy
Че за какво пък се караха? Мерлин Менсън vs. Преслава? Very Happy
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Кое е последното нещо... Empty
PostSubject: Re: Кое е последното нещо...   Кое е последното нещо... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 8:17 pm

Mне..караха се за пържените картофи Laughing
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Кое е последното нещо... Empty
PostSubject: Re: Кое е последното нещо...   Кое е последното нещо... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 10:09 pm

Аз ... нещо мааалко по-различно - ядосах се и то мнооого .... на "умната" ми братовчедка. Гледам си аз "Предизвестена смърт" и по едно време баща ми идва и вика: "Махни го този филм. Анчето е дошла тук да спи, а не да и изкарваме ангелите!" ... Ама много е зле .. Какво и пречи на нея!!! Evil Кое е последното нещо... 8425 Кое е последното нещо... 326359 Кое е последното нещо... 35375
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Кое е последното нещо... Empty
PostSubject: Re: Кое е последното нещо...   Кое е последното нещо... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 10:40 pm

Е, погледни го от добрата страна - вместо да гледаш пишеше тук Кое е последното нещо... 66243 Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Кое е последното нещо... Empty
PostSubject: Re: Кое е последното нещо...   Кое е последното нещо... Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Кое е последното нещо...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Последното, което гледах...
» Нещо в мой стил xD
» Най-щурото нещо...
» Най-хубавото нещо...
» Нещо доста странно...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _СвОбОдНа ЗоНа_ :: Другото-
Jump to: