Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Моята тема :Р

Go down 
+7
Edward[love]Bella
Btv
MSI[rock]
Dark AngeL
Smile
immature.
SunFlower_
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 11:43 am

E, това е моята темичка... Очаквам въпросите ви Моята тема :Р 66243
Back to top Go down
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 11:52 am

Кой е любимият ти цвят? Моята тема :Р 66243
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 12:00 pm

Ъм...аз често ги меня, в зависимост от...да кажем емоционалното ми състояние хD. Точно в момента...не знам...може би сега съм на тая гама:
Моята тема :Р Apple1regular
Back to top Go down
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 12:24 pm

Има ли песен, която сякаш те описва? Ако да - коя е тя?
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 12:34 pm

Ами...да ме описва точно...не знам. Обаче примерно и постоянна любима песен също нямам, нито дори постоянна любима група. Пускам си музика, която отговаря на настроението ми в момента.
От известно време съм зарибена по Paramore-Decode - смеска между Еванесънс и Аврил Лавин хD. Нищо особено и все пак ме кефи... Друга, която обожавам е Nightwish - While Your Lips Are Still Red...
Back to top Go down
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 2:56 pm

Филм, който те е разплакал?
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 3:06 pm

Ами първо "Здрач" - от смях. Друго - като бях малка "Титаник" успя (не съм от тия, които плачат на филми често, затова се връщам толкова назад във времето...). И айде нещо скорошно - "Да срещнеш Джо Блек" - тогава бях в някаква депресия и ми дойде вповече... blush
П.П: Браво, мн добри въпроси Good
Back to top Go down
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 3:17 pm

Мерси. Обичам да задавам и да ми задават въпроси.
-
Имаш ли си любима природна стихия?
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 3:27 pm

Моята тема :Р 944715 Надявам се това да не е някаква завоалирана подигравка със скайпа ми хD. Та...по същаство - ами, като цяло не. Аз просто обичам природата много, но без да я деля на 4 елемента. Затова когато приятелките в първи клас ме питаха коя стихия искам аз им казвах "слънцето". tongue
Back to top Go down
Smile

Smile


Posts : 83
Join date : 2009-04-01
Age : 29
Location : Somewhere over the rainbow...

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:22 pm

от къде черпиш идеите си, смисъл имаш хъс да правиш нови неща, имаш много идеи... Отвътре ли ти идва или се вдъхновяваш от някъде?!

П.П малко не можех да се изкажа, дано да си ме разбрала Very Happy
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:29 pm

Ми не знам точно за каквии идеи говориш, но действително ми идват доста. Примерно като си легна не мога да заспя. И много често в 12 през нощта ми хрумват идеи за някакви готини цветови съчетания, за...абе да кажем като...като за рисунки, ама от цветни щрихи... Най-редовния клиент съм на магазина за копчета, панделки, синци и прочие хD Иначе примерно като се заровя цял ден в девиантарт-а и после ми хрумват невероятни идеи за снимки...или пък примерно раглеждах бижутата на lalo treasures и после измислих 50 модела гривни хD И...такива простотии. Винаги изеите идват по-лесто, когато нещо даде тласък на воъбражението...

П.П: Сори, ако цялото това написано не е имало нищо общо с идеите, за които си говорила, но...бавничко зацепвам blush
Back to top Go down
Smile

Smile


Posts : 83
Join date : 2009-04-01
Age : 29
Location : Somewhere over the rainbow...

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:45 pm

Дам няма проблем точно това имах предвид!

Защо цветовете са толкова важни за теб? Смисъл .... как да се изразя...Цветовете до голяма степен изразяват даден човек...
Оф не мога да го обясня, ако успя да ме разбереш отговори, ако не :

Обичаш да се разхождаш по плажа и да усещаш как камъчетата се забъват по кожата си, как вълните се плискат върху теб, как чайките се стрелката над теб ..... или предпочиташ гората, където можеш да усетиш аромата на току - що цъфналите цветя, да чуеш птичите песни, да влезеш в един нов свят...


П.П Задавам изключително тъпи въпроси Very Happy
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 10:21 pm

Не, глупости! Мн ме кефят, сериозно. Сякаш...абе ддз, идеално те разбирам (очевидно и ти мен, само дато не вярвам някой друг да ни разбира хD)
Та...първо за цветовете: Ами наистина са много важни за мен... Някак си когато си сменям настроенията и гамата в главата ми се променя... По-миналата седмица бях на топли - лвежо зелено, кафяво, оранжево... Миналата седмица бях червено, сиво, тъмто сиво (почти черно). Сега...и аз нз на каква вълна съм...
А за природата: Ами родена съм на морето...и някак си съм свикнала с него... Но въпреки това ми се е случвало да зарежа цялата компания, защото не мога да си тръгна от плажа. Някак цветните закладени части от мидички, топлината на слънцето, шумът на вълните и красотата на всичко това ме изпълваше с някакво невероятно щастие и хармония (знам, че звуча като луда, обаче...)
А планината - имам специално отношение към нея. Там съм прекарала най-хубавите си мигове и просто копнея пак да отида на село (но това става само през ваканциите Sad2 ) С приятелите ми вършим невероятни простотии там, напълно свободно скитаме на десетки километри от селото (буквално) и никой не може да ни звънне, защото няма обхват Dance Ест, за да не тревожим нашите се връщаме наобяд и излизаме пак после...висим до 3 през нощта около огъня на пътя... Абе буквално като селски деца, никога не можеш да предположиш, че на другия ден ще се облека модерно и ще се впиша сред фръцлите в мола хD

П.П: Омг, ако е останал и 1 човек, който не ме мисли за луда ще е добре хD
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 10:45 pm

Ами мила аз малко те познавам доста добре, ама ето го и любимият ми въпрос (ама искам с подробности!):
Какво би направила, ако ти дадат 1 000 000 лева, за да целунеш момче? Laughing
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 10:47 pm

Орегиналния отговор ли искаш? Запазената ми марка? Cool Или нещо по-съвременно? (Това, което мисля сега).
Back to top Go down
Dark AngeL

Dark AngeL


Posts : 206
Join date : 2009-03-17

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 10:52 pm

Ами я дай и двете хем да се посмеем малко, хем да видим колко си се вразумила за 2 години. Very Happy
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 10:58 pm

Дам...малко повече от 2 години...
Ами първото - измъдрено на горското в четвърти клас - дори и тогава щях да се навия да целуна някого, щом ще е за 1 милион (имайте в предвид, че аз съм най-гнусливият човек на света). При условие обаче, че първо му измия зъбите, натъпча му устата със спирт, после с Доместос (чи как, нали тр да изтребим всички бактерии хD) После дезинфектанти...и да му кажа, че ако по случайност отдели някаква слюнка ще го размажа. И Йонито само:
- Абе мила, кое момче ще се навие на такова нещо?! Very Happy

А относно сега...дори и за десет милиона не бих целунала всекиго. Даже бих се навила на доста малко хора... И все пак бих прескочила процедурата със спирта хD
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 5:24 pm

Никога ли не си се нервила на някого?! Shocked2
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 6:06 pm

Пф, как пък ти хрумна?! Аз да не съм робот! Ест, че се нервя и то почти всеки ден...
Back to top Go down
MSI[rock]

MSI[rock]


Posts : 300
Join date : 2009-03-22
Age : 28
Location : Бургас , България, Европа, ЗЕМЯ?!

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 6:08 pm

Какво е последното щедро нещо , което си направила?

П.П: Защо не си в скайпа си?
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 7:35 pm

Мм...нямам идея всъщност. В смисъл аз не помня поотделно щедрите неща, които съм правила. Просто не ги правя за да ги добавя към списъка и да се гордея с тях. Помагам на всеки, на когото мога и това е...

П.П: Ми на така tongue
Back to top Go down
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:20 pm

Мразила ли си истински?
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:25 pm

Ами...всъщност не. Изпитвала съм невероятен гняв, заради някои хора и истинко желание да им се нахвърля и да им счупя носовете. Но това е само временна ярост, която винаги е отминавала. И се радвам, че е така. Не мисля, че омразата е "изживяване", което си заслужава да си имал...
Back to top Go down
Btv
Admin



Posts : 218
Join date : 2009-03-19

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:26 pm

Дейчии..какво сънува последно? Very Happy
П.П: Скайп? Моята тема :Р 977616
Back to top Go down
SunFlower_

SunFlower_


Posts : 382
Join date : 2008-09-27

Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:32 pm

Честно да ти кажа - не си спомням никакви подробности. Смисълът ми се губи, помня само откъслечни моменти, сори...

П.П: Ми...хубаво, щом е за тебИи Моята тема :Р 66243 (Ето я и голямата тайна - на инкогнито съм хD)
Back to top Go down
Sponsored content





Моята тема :Р Empty
PostSubject: Re: Моята тема :Р   Моята тема :Р Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Моята тема :Р
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» .. Ето я и моята темичка - JoNiTy..
» Много важна тема
» Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен.
» Хипер мега важна тема - Въпроси

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _СвОбОдНа ЗоНа_ :: Запознанства-
Jump to: