Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен.

Go down 
AuthorMessage
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен. Empty
PostSubject: Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен.   Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен. Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 11:30 am

    Моята ръка е пътник,
    неуверен, разтревожен.
    Пътят, който ще измине,
    може би е невъзможен.


(:
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен. Empty
PostSubject: Re: Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен.   Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен. Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 5:13 pm

Понеделник
06 Април 2009г.

Начало: 18:06ч.
Край: 18:12ч.


Разбита съм. След една ползотворна разходка из Mall of Sofia, покупка на книги и сладолед. Лошото е, че имам да пиша два доклада, които уж вчера щяха да са готови, но се замотах. Така че четенето остава за по-късно. Нищо, тъкмо ще имам стимул за писане. Може и да ми дойдат идеи за "есето" по литература. Ох, само като си помисля, че ще прекарам нощта със Стиви... xD Не, не мога повече, отивам да оплаквам съдбата си другаде, не съм в настроение за дневник сега. Sad

Били.
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен. Empty
PostSubject: Re: Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен.   Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен. Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 9:20 pm

Вторник
07 Април 2009г.

Начало: 22:12ч.
Край: 22:30ч.


Спала съм само два часа. А тепърва започвам доклада. В момента изпитвам силно раздразнение към всички копирачки и крадли, които срещам под път и над път. Пък и не само към тях. Много ми се иска наоколо да има някой, когото да захапя. Не буквално, разбира се. Иска ми се да кажа ни всички, които си го заслужават колко жалки са всъщност, но ми викат, че било много грубо. Аре бе. Днес пропуснах да си купя розови очила, много съжалявам, че не мога да се присъединя към тъпото ви съсловие. А най-ужасното в действителност е, че в момента преливам от възхищение и страхопочитание, въпреки дребнавостите, които ме занимават. Така е, Стиви, пак ме накара да си глътна граматиката. Поклон.

Били.
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
immature.

immature.


Posts : 206
Join date : 2009-03-08
Age : 29

Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен. Empty
PostSubject: Re: Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен.   Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен. Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:31 pm

Сряда
08 Април 2009г.

Начало: 18:28ч.
Край: 18:32ч.


Ох, леле. 15 компютърни страници доклад със стандартен шрифт. Озорих се. А дано ми оцени труда. И ох, как ми се пише. Дойде ми музата, покрай РП-то. Откога не съм писала. И какви са тия кратки поставе в дневника ми? Ужас. Направо..ужас. Утре ще е постарая. Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен. 344617 Сега съм твърде развълнувана и преливаща от идеи, че да пиша тук...

Били.
Back to top Go down
http://immature.the-talk.net/forum.htm
Sponsored content





Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен. Empty
PostSubject: Re: Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен.   Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен. Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Моята ръка е пътник, неуверен, разтревожен.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Моята тема :Р
» .. Ето я и моята темичка - JoNiTy..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _НеСвОбОдНа зОнА ХD_ :: Дневници-
Jump to: