Най-добрия форум, създаван някога
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-добрия форум, създаван някога

Този форум ще преобърне живота ви! Тук ще намерите много нови приятели и ще се забавлявате.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Нещо в мой стил xD

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Edward[love]Bella
Admin
Edward[love]Bella


Posts : 189
Join date : 2008-09-27

Нещо в мой стил xD Empty
PostSubject: Нещо в мой стил xD   Нещо в мой стил xD Icon_minitime1Thu Apr 30, 2009 10:42 pm

Чувствали ли сте се някога излишен...
Чувствали ли сте се предаден от целия свят...
Изпитвали ли сте огромното желание да намерите, този когото търсите...
От какво имате нужда точно сега???
Нещо в мой стил xD 977616
Back to top Go down
Teen Spirit

Teen Spirit


Posts : 104
Join date : 2009-04-24
Age : 31
Location : Сливен

Нещо в мой стил xD Empty
PostSubject: Re: Нещо в мой стил xD   Нещо в мой стил xD Icon_minitime1Tue May 05, 2009 5:40 pm

Да, разбира се, всеки един човек се е чувствал така.
Това е един от многото негативни ефекти на поредицата "Здрач" - направо ти убива интереса към реалния живот.
Не съм се чувствала предадена от страшно много време - може би отпреди 3 години и половина. Тогава всичките ми приятели влязоха в живота ми и оттогава го карам малко слепешката: "Аз съм си аз, на който не му харесва - ето я вратата".
Човек се чувства изгубен поради толкова много причини, не смятам, че е нещо ненормално. Огромно желание да намеря този, който търся..
Сега съм в процеса на обработване и осмисляне на характера си, проблемът е, че не съм сигурна, че търся някого точно в момента, макар и сега възприятията и възгледите ми да са малко замъглени и объркани.
Точният човек ще си дойде в точното време. Лично аз не бих искала да го срещна точно сега, а и не смятам, че имаме една единствена половинка и няма да можем да живеем без нея.
Излишна? Да, в началните си години винаги аз бях излишната. Защото не мислех като другите, не се обличах като тях, нямах тяхното мнение относно дадени неща. Много хора са ми повлияли, за да се изградя до характера, който съм в момента, пак повтарям, че е нестабилен точно сега.
И общо взето, в момента, да, имам нужда от нещо, но не му е мястото тук да говоря за него. Имам нужда, но и да не съществува, знам, че ще оцелея. Smile
Back to top Go down
 
Нещо в мой стил xD
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Най-щурото нещо...
» Кое е последното нещо...
» Най-хубавото нещо...
» Нещо доста странно...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Най-добрия форум, създаван някога :: _СъЩиНаТа_ :: Фитнес за мозъка-
Jump to: